Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zapach na ślubie
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sylvanas
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2017
Posty: 60
Skąd: Warszawa! :)

PostWysłany: Sro 5 Kwi 2017, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale czym to w ogóle jest? O co chodzi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kama89
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 10

PostWysłany: Wto 9 Sty 2018, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na prawdę przez moment myślałam, że chodzi ci o to jaki perfum użyć na ślubie. Wtedy poleciłabym ci zajrzeć na http://www.ezebra.pl/Perfumy-na-jesien-zapachy-ktore-Cie-odmienia-o-tej-porze-roku-blog-pol-1505378462.html bo to własnie artykuł o perfumach idealnych na jesień czyli na październik. Ale jak wytłumaczyłaś o co chodzi to aż się zdziwiłam. Sama nigdy się z tym nie spotkałam. Ale też bym tak nie zaryzykowała. Ponieważ jednej osobie może się dany zapach podobać, a drugiej już nie. Po za tym często na weselach jest duszno i myślę, że te zapachy szybko zaczęłyby denerwować i przeszkadzać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matylda12n
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Mar 2018
Posty: 2

PostWysłany: Sro 21 Mar 2018, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam dokładnie ludzie spoceni, brak świeżego powietrza i jeszcze jakiś zapach. Każdy chyba by tego nie chciał. Aż mi gorzej się zrobiło na samą myśl. Jako zapach możesz rozpylić taki co w Biedronce maja ze świeżych bułeczek jak będą podawać jedzenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
alutka1
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Kwi 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw 7 Cze 2018, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lepiej nie, każdy inaczej odczuwa zapachy - jednemu będzie się podobać innej osobie będzie drażniło nozdrza.
____________________________________________________________
półka na buty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 392

PostWysłany: Pon 4 Kwi 2022, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozglądając się za wyjątkowymi propozycjami świec zapachowych to jak najbardziej warto sprawdzić propozycje od Miluli https://miluli.pl/kategoria/swiece-sojowe-i-kadzidla/ które zdecydowanie mogę Wam polecić jeżeli chodzi o różnorodność nut zapachowych, ceny i też wykonanie bo super się prezentują. Pozdrawiam i koniecznie dajcie znać czy udało się w końcu uporać z tym nieprzyjemnym zapachem uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda79
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Maj 2022
Posty: 1

PostWysłany: Wto 3 Maj 2022, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zdecydowanie polecam świece sojowe które mogą właśnie taki zapach dać w każdym pomieszczeniu. Im więcej świec tym lepszy zapach. Długo się palą. Szeroki wybór zapachów na rynku uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Moniczka33
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Kwi 2022
Posty: 63

PostWysłany: Pią 10 Cze 2022, 8:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnośnie poszukiwań wyjątkowych zapachów, w tym również jeśli chodzi o świece zapachowe, które skutecznie odmienią zapachy w Twoim wnętrzu to zdecydowanie mogę polecić Wam moje ostatnie odkrycie, czyli markę Miluli https://miluli.pl/produkt/swieca-sojowa-kwiecisty-bukiet-135g/ u których będziecie mogli znaleźć szeroki wybór wyjątkowych zapachów jak "Świeca Sojowa Kwiecisty bukiet 135g" do tego złapana w naprawdę fajnej okazyjnej cenie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kroliczek98
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Cze 2022
Posty: 1

PostWysłany: Sro 15 Cze 2022, 2:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świece sojowe mogą okazać się fajnym dodatkiem w formie zapachu ponieważ długo się palą uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
BardzoPowaznyCzlowiek
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lut 2023
Posty: 4

PostWysłany: Czw 25 Maj 2023, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można też skorzystać z takiej usługi: https://makesensemedia.pl/aromamarketing/
_________________
http://miasteczkoozarow.pl/mieszkanie-ozarow-mazowiecki-dlaczego-warto-tu-zamieszkac/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Yahoo Messenger MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group