Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wróżka
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 659

PostWysłany: Pią 16 Wrz 2022, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej mogę się zgodzić, jeśli chcecie swój wybór skonsultować z jasnowidzem to mogę polecić Mistrza Maga Magnusa. Co do konkretnych usług to wykonuje rezonans holograficzny i jednocześnie nie potrzebuję żadnych danych, ponieważ doskonale zna odpowiedzi na wszystkie pytania!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vfunk
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Lis 2022
Posty: 4
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw 24 Lis 2022, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja bym chętnie wybrała się do wróżki...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sikorka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 196

PostWysłany: Pią 19 Maj 2023, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubie zajmować się przepowiadaniem przyszłości to sprawdźcie sobie koniecznie jasnowidza Michała z Wrocławia. Według tego co wiem zdecydowanie jego jest najlepszy tarot i to może pomóc w uniknięciu nieprzyjemnych sytuacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1253

PostWysłany: Sro 6 Mar 2024, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę firmy, która świadczy usługi z zakresu doradztwa życiowego oraz numerologii, w tym np. numerolog . Jeżeli jesteście zainteresowani tym tematem, to wszystkie informacje znajdziecie na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group