Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wybór kamerzysty

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Pon 18 Lut 2019, 12:21    Temat postu: Wybór kamerzysty Odpowiedz z cytatem

Jakie usługi powinien spełniać dobry kamerzysta, aby był warty uwagi? Ostatnio myślałam nad wynajęciem drona, ponieważ u znajomych widziałam bardzo ładne ujęcia, które mnie urzekły, a co wy o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Sro 20 Lut 2019, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to skoro oczekujesz drona, to szukaj takiego kamerzysty, który posiada tego typu usługę, bo opłacenie oddzielnie zwykłego kamerzysty i dodatkowo takiego z dronem będzie nieopłacalne, a teraz coraz częściej własnie kamerzyści oferują tego typu usługi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Pią 1 Mar 2019, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet nie wiedziałam, że można liczyć na tego typu pakiety u kamerzystów ślubnych. Może ktoś z Warszawy brał ślub i miał właśnie takich kamerzystów i może kogoś sprawdzonego zaproponować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Sro 6 Mar 2019, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkiego doświadczenia w tej kwestii nie posiadam, wiem tylko trochę ze swojego doświadczenia i poleceń przyjaciół. U mnie był kamerzysta na wesele https://www.tro.com.pl/ nakręcił bardzo ładny teledysk ślubny i ogólnie wyszło sporo fajnych ujęć, my jesteśmy zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wideofilmowanie
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Gru 2018
Posty: 14
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią 15 Mar 2019, 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz można mieć wszystko w jednej firmie. Jak w naszej: Kamera, foto, dron itp.
_________________
Twój Kamerzysta na wesele Łódź i Fotograf Ślubny Łódź w pakiecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Klaudia.Skrzypiecka
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2017
Posty: 82
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 25 Mar 2019, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego, czego oczekujecie od dostarczonego Wam materiału. Jeśli podobają Wam się ujęcia z góry, z drona, to jak najbardziej idźcie w tę stronę. To ma być dla Was jak najlepsza pamiątka na całe życie uśmiech Sprawdź sobie materiały od Glamour Studio https://www.glamour-studio.pl/wideofilmowanie/ Ich materiały mnie zawsze ujmują. Nie są robione na siłę, widać intymność, bliskość dwóch osób, a to przecież najważniejsze. Moim zdaniem dla takiej pamiątki warto wybrać studio, czy fotografa czy kamerzystę z powołania uśmiech
_________________
Życie jest piękne, gdy żyć się umie.
Gdy jedno serce drugie rozumie.

Dla wszystkich zainteresowanych tym, czym się zajmuję: http://studio-tapet.pl/fotografia-slubna-kalisz.php
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aren44
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Cze 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro 19 Cze 2019, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Chciałbym się zapytać, jakiego kamerzysty polecacie na wesele? Okolice Wrocławia. Możecie również pdoesłać jakąś opinię na jego temat oraz bylbym wdzięczny za przekazanie ile kosztują jego usługi. Pozdrawiam
_________________
kamera cofania do samochodu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Czw 18 Maj 2023, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotograf, czy kamerzysta - to postawa na takim wydarzeniu. W końcu każdy z nas chce mieć pamiątkę w formie zdjęcia, czy fajnego nagrania. Ja to nawet chcę mieć teledysk ślubny, teraz coś takiego jest mega popularne i robi to wrażenie. Dzięki takiemu teledyskowi, nasze video przybiera całkiem innego charakteru. Także na pewno warto się zastanowić nad taką opcją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group