Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bluzy Armani

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Nie 30 Kwi 2023, 21:06    Temat postu: Bluzy Armani Odpowiedz z cytatem

Cześć, potrzebuję waszej porady odnośnie prezentu dla chłopaka. Chciałabym mu kupić bluzę, a że on uwielbia firmowe ubrania to wymyśliłam, że dobrym prezentem byłby by bluzy Armani. Tyle, że tych bluz jest sporo i kompletnie nie wiem co wybrać. Generalnie najlepsza byłaby jakaś z kapturem. Może pomożecie mi z wyborem? Chciałabym żeby to była bluza z efektem wow!

Ostatnio zmieniony przez bezniku dnia Pon 15 Maj 2023, 6:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pala
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 100

PostWysłany: Wto 2 Maj 2023, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej, jeśli Twój chłopak lubi markowe rzeczy to myślę, że bluzy Armani to doskonały wybór. Pytanie tylko, czy to ma być bardziej taka sportowa bluza, czy może raczej na co dzień? Jeśli to drugie to wybrałabym jakąś szara lub czarną z kapturem, rozpinaną albo zakładaną przez głowę. Taka bluza jest w zasadzie uniwersalna, można ją nosić zarówno do spodni dresowych jak i np.do jeansów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiunia33
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Sie 2017
Posty: 84

PostWysłany: Sro 3 Maj 2023, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie no bluzy Armani to klasyka uśmiech Myślę, że lepszego prezentu Twój chłopak nie mógłby sobie wymarzyć uśmiech Jak @Pala postawiłabym na jakąś bluzę uniwersalną. Moim zdaniem taką lepiej wykorzysta. No chyba, że dużo ćwiczy (biega, ćwiczy na świeżym powietrzu) to lepszą będzie sportowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group