Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

beznadziejnie zrobione wnętrze

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
View previous topic :: View next topic  
Author Message
MarcjannaM
kandydat
kandydat


Joined: 01 Aug 2019
Posts: 16

PostPosted: Fri 23 Aug 2019, 14:32    Post subject: beznadziejnie zrobione wnętrze Reply with quote

Jakiś rok temu urządzałam wnętrze swojej sypialni i teraz kompletnie nie jestem zadowolona... tamten architekt bardzo skopał sprawę z kolorystyką, czego rezultatem jest krwistoczerwona tapeta na suficie i motywy kolorystyczne rodem z trylogii o Gray'u. Wtedy mi się podobało, ale teraz już tak średnio. Trafiłam za na projektowanie wnętrz koszalin, i jestem pewna, że ten projektant wnętrz koszalin będzie w stanie uratować sytuację... co myślicie?
Back to top
View user's profile Send private message
sylwia4012
gaduła
gaduła


Joined: 26 Jan 2014
Posts: 296

PostPosted: Wed 15 Jul 2020, 20:35    Post subject: Reply with quote

Teraz tapety są w tak wielu wzorach i kolorach, że chętnie je się wykorzystuje we wnętrzach, często w pokojach dziecięcych. Możesz zobaczyć na Dekorillo - świetne pomysły na wystrój takiego pokoju, do tego maja tez ciekawe naklejki na ściane dla dzieci , doskonała opcja dekoracyjna i rozwesela pokój
Back to top
View user's profile Send private message
Amira
kandydat
kandydat


Joined: 25 Apr 2020
Posts: 40

PostPosted: Thu 16 Jul 2020, 10:50    Post subject: Reply with quote

Dlatego lepiej jest wziąć stonowane kolory, szczególnie do sypialni.
____________________________________
prawo rodzinne Poznań
Back to top
View user's profile Send private message
dyzio69
bywalec
bywalec


Joined: 18 Jan 2019
Posts: 245

PostPosted: Thu 10 Sep 2020, 13:57    Post subject: Reply with quote

Nie rozumiem problemu. Projektant musi Ci pokazać wstępny projekt i na niego się musisz decydować. Tak to wygląda przynajmniej dziś, ja nie wiem, jaka ty umowę podpsałeś/aś. W sumie to ja niczego innego bym nie wybrała, tylko coś takiego właśnie. Ale to jestem ja. U mnie wszystko jest konsultowane, nawet to, jaka cegła dekoracyjna będzie w salonie. I to mi się podoba. Razem z nim wybraliśmy sklep Ceglana Fantazja i tutaj zrobiliśmy odpowiednie zakupy.

Last edited by dyzio69 on Fri 15 Jul 2022, 7:34; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message
roliursky1
początkujący
początkujący


Joined: 29 Mar 2022
Posts: 1

PostPosted: Tue 29 Mar 2022, 18:45    Post subject: atmosfero Reply with quote

My kupiliśmy stare mieszkanie w bloku rodem z prl i dzięki https://atmosfero.pl/ wnętrza nabrały blasku uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
lamie
uzależniony
uzależniony


Joined: 01 Aug 2018
Posts: 555

PostPosted: Wed 30 Mar 2022, 18:01    Post subject: Reply with quote

Uważam, że sprawdzony program do projektowania wnętrz mógłby zapobiec takiej sytuacji. Jeśli jest tutaj ktoś, kto szukałby programu do projektowania wnętrz to polecam odwiedzić stronę https://www.archline-polska.pl/.
Back to top
View user's profile Send private message
Trytexian57
początkujący
początkujący


Joined: 14 Jun 2022
Posts: 4

PostPosted: Tue 14 Jun 2022, 23:29    Post subject: Reply with quote

Bardzo interesuje mnie ten temat.
Back to top
View user's profile Send private message
Transformers
bywalec
bywalec


Joined: 30 Apr 2017
Posts: 224

PostPosted: Sat 25 Mar 2023, 0:09    Post subject: Reply with quote

Uuu.. Dziwię się że w ogóle kiedyś Ci się to podobało.. Taka czerwień i jeszcze w dodatku sama tematyka są moim zdaniem totalnie banalne. Lepiej pomaluj na nowo całą sypialnię. Jeśli chcesz kupić fajną i modną tapetę, to w sklepie https://otownetrze.pl/ jest świetny wybór.
Back to top
View user's profile Send private message
Mawi
bywalec
bywalec


Joined: 19 Aug 2018
Posts: 114

PostPosted: Tue 2 May 2023, 11:51    Post subject: Reply with quote

No też nie wyobrażam sobie by projektant robił coś bez konsultacji i bez kompletnej akceptacji. No chyba że z czasem zmieniły się gusta i to, co podobało się na początku, teraz już do nas nie trafia. No ale to wina raczej po naszej stronie. Jak zmienić? Na coś bardziej stonowanego. Można dać inna tapeę albo iść klasycznie w jakąś fajną cegiełkę, coś jak Elabrick. Spokojnie można coś takiego położyć w weekend samemu. To bardzo prosta sprawa uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group