Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wynajem autokaru dla gości
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ZuzannaKonieczna
kandydat
kandydat


Joined: 23 Aug 2022
Posts: 10

PostPosted: Thu 15 Sep 2022, 13:59    Post subject: Reply with quote

Koniecznie, ale to koniecznie sprawdź żeby autokar nie był jakimś starym trupem. Bo potem będzie masakra jak podjedzie jakiś star co ma 30 lat.
_________________
Tu czasem piszę https://kosmetykiperfumy24.pl/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
berka
uzależniony
uzależniony


Joined: 28 Feb 2016
Posts: 663

PostPosted: Mon 5 Dec 2022, 9:40    Post subject: Reply with quote

My będziemy mieć autokar do kościoła i na salę, a w nocy busik który będzie robił kursy kiedy ktoś będzie chciał wracać. Prawie na wszystkich weselach w ostatnim czasie było to tak zorganizowane i moim zdaniem super opcja. Nie chciałabym żeby goście zostawiali swoje samochody pod sala i na drugi dzień musieli po nie wracać.

Jestem z Krakowa i będę wynajmowała autokar w tej firmie:
https://www.migdaltrans.pl/

Robiliśmy porównanie wielu firm i cenowo tutaj wychodzi najkorzystniej.
Back to top
View user's profile Send private message
hohoszka
kandydat
kandydat


Joined: 22 Aug 2022
Posts: 54

PostPosted: Thu 8 Dec 2022, 13:40    Post subject: Reply with quote

Ja mam zaklepany busik w firmie OMT https://omt-wypozyczalnia-samochodow.pl/wynajem-busow-tarnow/. Mają komfortowe samochody a cena wynajmu wcale nie jest taka duża oczko
Back to top
View user's profile Send private message
papapaulaka@
początkujący
początkujący


Joined: 27 Apr 2023
Posts: 1

PostPosted: Thu 27 Apr 2023, 10:49    Post subject: Reply with quote

Dobrą ofertę na przewoź osób mają w firmie Oes Transport. Moja znajoma korzystała z ich usług podczas wesela. Przywieźli nas w komfortowych warunkach na przyjęcie oraz zawieźli po imprezie do domu. Kierowcy na poziomie spokojnie czekali jak sie wybawimy.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Page 16 of 16

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group