Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prezent dla rodziców
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1041

PostWysłany: Sob 29 Sty 2022, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech uśmiech

Ostatnio zmieniony przez jezyk dnia Czw 23 Cze 2022, 17:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kwietnik Obrazów
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Lut 2022
Posty: 3
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 11 Lut 2022, 12:48    Temat postu: Re: Prezent dla rodziców Odpowiedz z cytatem

fionq napisał:
Cześć. Ślub jeszcze kilka miesięcy przed nami, ale chcemy już zacząć organizować wszystkie istotne kwestie. Zastanawiamy się nad prezentem dla rodziców, są oni bardzo religijni więc pomyśleliśmy, że różaniec z bursztynu może być ciekawym pomysłem. Co o tym sądzicie?


Witaj! Bursztynów nie wykonujemy, ale mamy bardzo ciekawe propozycję weselnych podziękowań (prezentów), które wprawią ich w zachwyt. Wykonujemy weselne podziękowania dla rodziców w formie kwiecistych portretów w oparciu o wasze zdjęcie - poniżej przesyłam link do całego działu w naszym sklepie: https://kwietnikobrazow.pl/kategoria/podziekowania-dla-rodzicow/

Zapraszamy do kontaktu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Czw 24 Mar 2022, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam ,że to świetny pomysł. Na Waszym miejscu dokupiłabym do tego jeszcze kosz prezentowy. Świetną ofertę zestawów upominkowych znalazłam na stronie https://taniahurtownia.pl/zestawy-upominkowe. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Czw 24 Mar 2022, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne i praktyczne rzeczy są dostępne w sklepie https://koszulkowy.pl/ ja kupiłam u nich koszulki z nadrukiem dla braci i są zadowolony. Poza tym można u nich także kupić poduszki i kubki z nadrukiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rolek88
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Sie 2019
Posty: 20

PostWysłany: Sro 4 Maj 2022, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy takiej uroczystość warto poszukać wzruszający prezent dla rodziców Najczęściej wręczamy taki prezent tylko raz oczko, więc powinien być wyjątkowy Zobacz jak wybrać takie podziękowania link
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HaniaMM
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2022
Posty: 338

PostWysłany: Pią 2 Wrz 2022, 6:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zależy Wam na komforcie podczas snu, to warto wybierać odpowiednie koszule nocne. Ja czuję, że ciekawym wyborem mogłoby być sprawdzenie oferty sklepu https://lovita.pl/ Ich propozycje na mnie robią spore wrażenie, dlatego też i Wam mogłyby przypaść bardzo do gustu. Zresztą, same sprawdźcie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagoda23
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Kwi 2023
Posty: 1

PostWysłany: Sro 12 Kwi 2023, 13:45    Temat postu: Podziękowania dla Rodziców Odpowiedz z cytatem

Zapraszam serdecznie fotoserce to orginalny pomysł na odkurzenie zdjęc z albumów Very Happy
https://www.facebook.com/profile.php?id=100091560724557
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Czw 13 Kwi 2023, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne pomysły podaliście
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margerita
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Cze 2023
Posty: 8

PostWysłany: Pią 30 Cze 2023, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mogę coś doradzić to przy zakupie obrączek w Briju młoda para dostaje w prezencie zegarki z dowolnym grawerem.
Zakupiliśmy tydzień temu obrączki i otrzymaliśmy zegarki w prezencie.
Postanowiliśmy, że podarujemy je rodzicom. Akurat tak się składa, że ja mam tylko mamę a mój przyszły mąż tatę.

Ale zakup nawet tych samych zegarków co otrzymaliśmy w prezencie uważam świetnym pomysłem i trwała pamiątka dla rodziców.
Briju brawo za pomysłuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group