Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zabiegi uroda
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
HaniaMM
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2022
Posty: 343

PostWysłany: Wto 21 Lut 2023, 8:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto jednak szukać specjalistów w zakresie wykonywania zabiegów medycyny estetycznej m.in walki z przebarwieniami, zmarszczkami oraz zmianami trądzikowymi, które wykonują specjaliści z kliniki Dermedik w Krakowie. Możesz zajrzeć bezpośrednio na ich stronę internetową http://www.dermedik.pl/ gdzie dowiecie się dokładniej jak to wygląda, bo efekty naprawdę bronią sie same. Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prosta
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Wto 21 Lut 2023, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo szeroką gamę zabiegów, które mogą skutecznie, szybko i bezpiecznie poprawić urodę znalazłem w Gabinecie Kosmetyki Lekarskiej BELLA w Warszawie. Od 25 lat są już na rynku, dysponują nowoczesnymi technologiami zabiegowymi oraz ciągle podnoszącym swoje kwalifikacje zespołem specjalistów. Jeśli planujecie jakieś poprawki w swojej urodzie, to koniecznie do nich zajrzyjcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 421

PostWysłany: Sro 22 Lut 2023, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jaki sposób dbacie o ciało? Z jakich kosmetyków korzystacie? Osobiście chciałbym Wam polecić stronę boskanails.pl , na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi produktami do pielęgnacji i stylizacji paznokci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Czw 23 Lut 2023, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę że jednym z najciekawszych zabiegów jest mezoterapia. do wyboru jest ta klasyczna czyli igłowa, ale też mezoterapia bezigłowa, a także mikroigłowa. dzięki temu każdy może skorzystać z tej niesamowitej opcji i pozbyć się problemów skórnych Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Czw 23 Lut 2023, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio doszłam do wniosku, że czas najwyższy zafundować sobie jakiś konkretny zabieg na twarz. Koleżanka podpowiedziała mi, żebym w wolnej chwili przejrzała sobie ofertę od https://sekretpiekna.net.pl/ i nie ukrywam, że kilka ich propozycji przypadło mi do gustu. Jestem ciekawa czy wy kiedykolwiek korzystaliście z mikrodermabrazji i co uważacie o efektach po uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Pon 27 Lut 2023, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zastanawiacie się nad kolagen jak stosować ? Ostatnio właśnie wiele osób mi go polecało ze względu na wysoką skuteczność, więc może jednak to będzie dla mnie bardzo dobry wybór
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klarysynka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 89

PostWysłany: Wto 28 Lut 2023, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto korzystać z takich rozwiązań, obecnie jest dużo zabiegów dzięki którym można świetnie wyglądać, niezależnie od wieku. Warto np. wygładzić zmarszczki, bo one najbardziej postarzają. Jeśli będziecie szukać gabinetu do tego typu zabiegu to wybierzcie taki, gdzie używają kwasu hialuronowego Hafiller - http://estivita.pl/. Ten kwas to wyrób medyczny, jest zgłoszony do Urzędu Wyrobów Medycznych , bardzo czysty, jest w nim zastosowana specjalna technologia, dzięki której zostaje w miejscu podania (opatentowana). Jest to więc kwas skuteczny i bezpieczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Pią 31 Mar 2023, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O rany wybór zabiegów jest naprawdę ogromny! Wystarczy, że zajrzycie na stronę https://perfectlook.clinic mają sporo klinik w wielu miastach Polski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 421

PostWysłany: Sob 1 Kwi 2023, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Wam sprawdzić stronę http://ajma.pl , gdzie znajdziecie wiele interesujących artykułów. Zobaczcie zapoznajcie się bo to fajny ciekawy blog. Tam artykuły z życia codziennego. Czytam tam nowości praktycznie codziennie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Sob 1 Kwi 2023, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja powiem wam, że samodzielnie zajmuje się pielęgnacją mojej twarzy... Nie jest to nic skomplikowanego, w wszystko zależy też od produktów, jakie wybierzemy. Ja dlatego zawsze sprawdzam przykładowo na
najlepsze kremy bb - ranking i czytam wszelkie informacje o poszczególnych produktach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następny
Strona 16 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group