Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wiosenne płaszcze damskie - Wasze ulubione?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 673

PostWysłany: Wto 7 Mar 2023, 10:42    Temat postu: Wiosenne płaszcze damskie - Wasze ulubione? Odpowiedz z cytatem

Szukam dla siebie na wiosnę modnego i dobrze wykonanego płaszczu, który na pewno musi być trochę cieplejszy bo jednak w Polsce z pogodą jest naprawdę różnie w tym okresie jednocześnie dobrze jeśli też będzie w pewnym stopniu lepiej przygotowany na wiatr i deszcz. Dlatego też mam nadzieję, że trochę mi ten wybór ułatwicie, a poszukiwania pójdą pomyślnie i też dzięki Wam przede wszystkim nie przepłacę bo teraz ciężko jest w galeriach już coś złapać. Natomiast może akurat jakieś sklepy modowe internetowe mają aktualnie fajne promocje. Pozdrawiam i z góry dziękuję za wskazówki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HaniaMM
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2022
Posty: 343

PostWysłany: Sro 8 Mar 2023, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak tam idą poszukiwania już może coś dla siebie wybrałaś? Jeśli jeszcze nie, natomiast zależy Ci zarówno na funkcjonalności i też samym stylu to możesz przejrzeć możliwości jakie pojawiają się na Domodi, ponieważ akurat jeśli chodzi o płaszcze damskie to aktualnie najmodniejsze są wersje beżowe, ale również w kratkę. Według mnie jedną z ciekawszych opcji tutaj jest zdecydowanie "beżowy Płaszcz z Kapturem 6885-415D-A" i w niezłej cenie będziesz mogła go znaleźć w sklepie ModnaKiecka.pl Pozdrawiam i daj znać na co się zdecydowałaś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misty22
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Mar 2023
Posty: 4
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pią 31 Mar 2023, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również poszukuję jakiegoś płaszcza na wiosnę. Zależałoby mi na jakimś modnym kroju i wzorze. Poszukując inspiracji, co do tego za jakim płaszczem powinnam się oglądać, natrafiłam na taki artykuł - https://lowiczanin.info/pl/651_artykuly-sponsorowane/298980_na-co-zwrocic-uwage-wybierajac-damskie-plaszcze-na-wiosne.html. Z niego dowiedziałam się, że w modzie nadal są trencze. Myślę, że taki trencz byłby dla mnie dobrym wyborem, ponieważ sprawdzi się on do stylizacji na co dzień, jak i tych bardziej eleganckich. Jeśli zależy nam na podkreśleniu naszej figury, np. wcięcia w talii to warto jest się zastanowić nad takim modelem płaszcza, który ma wiązanie w talii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group