Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Suplementy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kozey.columbus
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Mar 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 21 Mar 2023, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście nie zażywam żadnych suplementów ani innych substancji tego typu, za to mój chłopak jest wielkim fanem chodzenia na siłownię, więc stosuje różne odżywki. Ostatnio zamówił sobie także na przetestowanie jabłczan kreatyny ponieważ polecił mu go jego przyjaciel z pracy. Zobaczymy, czy przyniesie jakieś efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mconnelly
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Mar 2023
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 21 Mar 2023, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej! Niedawno robiłam badania krwi i wyszedł mi lekki niedobór żelaza. Z tego powodu zaczęłam bardziej zwracać uwagę na to, co jem, ale także zastanawiam się nad włączeniem suplementacji. Widziałam, że na tej stronie https://vitashop.pl/witaminy-i-mineraly/zelazo/ można kupić taki preparat i chciałabym się was zapytać czy warto to zrobić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lejla
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 408

PostWysłany: Pią 31 Mar 2023, 8:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz dobrych jakościowo suplementów, to koniecznie zwróć uwagę na ofertę przygotowaną przez sklep https://ziololek.pl/ Mają naturalne suplementy, także dla dzieci. Cenowo też korzystnie wychodzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maddika
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Nie 23 Kwi 2023, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leki i suplementy kupuję w doz, można kupić w bardzo dobrych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Nie 23 Kwi 2023, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o suplementy to postaw na markę Tymofarm bo podchodzi holistycznie do ludzkiego organizmu. Mają świetne produkty takie jak Neoglandyna czy Padma które idealnie działają na skórę i wzmacniają organizm. Na pewno stosując je będziesz w szczytowej formie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Molly333
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 73

PostWysłany: Pon 24 Kwi 2023, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maddika napisał:
Leki i suplementy kupuję w doz, można kupić w bardzo dobrych cenach.


Ja też kupuję w doz, zdecydowanie najniższe ceny mają, często porównuję różne apteki i kończy się na zakupach w doz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3608

PostWysłany: Wto 30 Maj 2023, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdemu kto zmaga się z tym problemem polecam zapoznać się z ofertą bardzo skutecznych tabletek na potencję. Wystarczy zajrzeć do https://potencja.net.pl/ Bez wychodzenia z domu wybierzesz idealną propozycję dla siebie w korzystnej cenie. Oferta dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn a dostawa jest szybka i dyskretna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 421

PostWysłany: Sob 26 Sie 2023, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie zakupy w sklepach internetowych to sproa wygoda i oszczędność czasu. Dlatego chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie sklep internetowy pillberry , w którego ofercie znajdziecie najróżniejsze suplementy diety i witaminy dla kobiet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Sob 9 Gru 2023, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę https://thegloow.com/pl/1749-suplementy-na-skore , gdzie ofertę internetowego sklepu z suplementami i kosmetykami TheGloow. Posiadają bardzo rozbudowaną ofertę, dostosowaną do najróżniejszych potrzeb klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group