Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

sukienki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Czw 30 Mar 2023, 20:11    Temat postu: sukienki Odpowiedz z cytatem

hej!
Szukam jakiś luźniejszych sukienek na sezon wiosna-lato i nie wiem za bardzo co wybrać. Orientujecie się jakie kolory i fasony będą modne w tym sezonie? Przeglądałam różne sukienki w sklepach internetowych i trafiam na ciekawe moodo sukienki. Kupowała któraś z Was ubrania od nich? Jak z jakością?


Ostatnio zmieniony przez bezniku dnia Pon 24 Kwi 2023, 12:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Romek44
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sty 2023
Posty: 290

PostWysłany: Pon 3 Kwi 2023, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że akurat dzisiaj można znaleźć wiele ciekawych propozycji za pośrednictwem internetu. Ja na stronie https://radio.lublin.pl/2023/01/kurtki-pikowane-meskie-w-jakich-stylizacjach-najlepiej-sie-sprawdzaja-zainspiruj-sie/ czytałem na temat różnego rodzaju odzieży i zastanawiam się, czym się przy tym kierować. Jakie macie zdanie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiunia33
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Sie 2017
Posty: 84

PostWysłany: Wto 4 Kwi 2023, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@bezniku - ja kupuję u nich od lat. Nie mam żadnych problemów. Rozmiarówkę już znam, więc zawsze trafiam z odpowiednim dla mnie rozmiarem.
Jeśli chodzi o materiał i wykonanie - bardzo dobre. Nigdy nie spotkałam się z tym, żeby jakieś niedociągnięcia były, krzywe szwy itp itd.

Mogę śmiało polecić ich ubrania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Sob 8 Kwi 2023, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie też tutaj https://www.zoee.pl/ możecie znaleźć coś na co dzień, ale i na różne okazje. Na pewno nic nie szkodzi się rozglądnąć, a nuż coś wpadnie wam w oko. A tam możecie mi wierzyć, bo można znaleźć niebanalne projekty i w dodatku ich ubrania powstają ze sprawdzonych, dobrych materiałów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Butik Luisa
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 121

PostWysłany: Pon 19 Cze 2023, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteście na etapie poszukiwań pięknych i wyjątkowych propozycji w zakresie markowych sukienek takich marek, jak Luisa Cenaro, Baldinini, czy Millestone to serdecznie zapraszamy do naszego butiku https://luisacerano-bydgoszcz.pl/ w którym będziecie mogli znaleźć mnóstwo wyjątkowych propozycji oraz najszerszą, ale również pełne wsparcie naszej obsługi. Natomiast w razie dodatkowych pytań oczywiście służymy skuteczną poradą i zapewniamy wsparcie stylistki, która na pewno pomoże dopełnić cały strój. Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3668

PostWysłany: Sro 30 Sie 2023, 6:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenia powiem że jeśli szukacie zjawiskowej sukienki w rozsądnej cenie to znajdziecie ją w ofercie sklepu https://butiklalala.pl/sukienki Ich wykonanie jest bardzo staranne a sklep oferuje tak duży wybór z pośród wielu kolorów i fasonów że zakupy tam stają się prawdziwą przyjemnością. Koniecznie do nich zajrzyjcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group