Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kosmetyki - gdzie kupujecie ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Czw 30 Mar 2023, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosmetyków jest teraz bardzo duży wybór. Można znaleźć bardzo różne produkty. Jak najbardziej trzeba je dopasować indywidualnie dla siebie. Też tutaj https://louma.pl warto spojrzeć na niektóre produkty. Opłaca się wybierać jak najbardziej naturalne kosmetyki, które nie będą tak podrażniać nam skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Sro 12 Kwi 2023, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zastanawiasz się gdzie możesz kupić kosmetyki, to powinieneś zajrzeć do tego sklepu https://gdpoland.pl/kosmetyki/ . Moim zdaniem mają bardzo ciekawe oferty cenowe i warto z nich skorzystać. Jeśli byliście tam kiedykolwiek, to dajcie znać co sądzicie o tym miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
malgoro
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Kwi 2023
Posty: 21

PostWysłany: Sro 26 Kwi 2023, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często kosmetyki zamawiam w sklepie Pachnąca Kraina, znakomity sklep z kosmetykami naturalnymi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 303

PostWysłany: Czw 27 Kwi 2023, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam jednego miejsca, z którego kupuję kosmetyki. Ważniejsze jest dla mnie to, żeby kupować te z dobrym, naturalnym składem. Totalnie zauroczyłam się w kosmetykach marki BeBIO Cosmetics. Wygładzający balsam do ciała z kwasem hialuronowym jest moim najświeższym odkryciem tej marki. Bardzo dobrze wpływa na moją skórę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartek131
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sie 2021
Posty: 164

PostWysłany: Sob 6 Maj 2023, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z kosmetyków jakiej firmy korzystacie w Waszym przypadku?

zanzibar ceny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Halciaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Lip 2023
Posty: 21

PostWysłany: Wto 25 Lip 2023, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo kosmetyków mam z Bielendy, uwielbiam tą polska marke. Mają wiele fajnych linii kosmetyków. Dobre są np. żele czy balsamy z Coctail
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malgoro
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Kwi 2023
Posty: 21

PostWysłany: Pią 1 Wrz 2023, 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam sklep Pachnaca Kraina, mają tu duży wybór naturalnych kosmetyków, kawy, herbaty, swiece i inne. Wszystko z krajów arabskich. Znalazlam tu olejek Busajna. Super nawilża i ujedrnia skóre mój numer 1. a jaka ładna opalenizna po nim
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Pon 4 Wrz 2023, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też podpytać naszego dermatologa o kosmetyki i leki recepturowe. Są to produkty robione na zamówienie. W aptekach DOZ istnieje możliwość realizacji recept na tego typu leki. Taki produkt będzie idealnie dopasowany do naszej skóry i do jej problemów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Pon 19 Lut 2024, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie Wy macie zdanie na temat zakupów w sklepach internetowych i jak często korzystacie z tej opcji? Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego z akcesoriami i kosmetykami do pielęgnacji, to polecam Wam sprawdzić stronę https://sklep.lashbrow.pl/rollery-masazery-do-twarzy , gdzie znajdziecie ofertę Lash Brow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kajoszka
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Lut 2024
Posty: 4

PostWysłany: Sro 28 Lut 2024, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo kupuje w sklepie internetowym Pachnaca Kraina tak jak mój ukochany Olejek Busajna. Mega , skóra po nim jak wyprasowana, a zapach jaki cudny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group