Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Spadek
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasia.claims
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Wrz 2022
Posty: 21

PostWysłany: Sro 14 Wrz 2022, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi w kwestiach spadkowych pomogła firma DNS Claims Polecam ich usługi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
HighIT
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Sty 2023
Posty: 10

PostWysłany: Nie 15 Sty 2023, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłem w Google, że sprawami spadkowymi zjamuje się https://kancelariaprzyjaciol.pl/pomoc-prawna/prawo-spadkowe/ Znacie? Możecie polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Romek44
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sty 2023
Posty: 290

PostWysłany: Czw 30 Mar 2023, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to wiedzieć, co realnie mogłoby zadziałać w Waszej sytuacji. Przecież jeśli chodzi o odpowiedni dobór poszczególnych środków, to zawsze powinniście planować wszystko pod kątem danej sytuacji. Jeśli jeden ze spadkobierców nie chce sprzedać mieszkania, to zawsze mozecie zbyć tylko swoją część udziału.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Pią 30 Cze 2023, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proces spadkowy wymaga zachowania ostrożności i staranności. Należy zebrać i zabezpieczyć niezbędną dokumentację, taką jak testament, akta notarialne, świadectwa spadkowe itp. Prawnik specjalizujący się w dziedzinie prawa spadkowego pomoże nam uporządkować dokumenty, przygotować odpowiednie wnioski i przedstawić je sądowi. Dzięki temu unikniemy pomyłek i opóźnień w procesie spadkowym. Co do kwot wolnych od podatku od spadków to tutaj https://www.kancelariamlynska.pl/wzrost-kwot-wolnych-od-podatku-od-spadkow-i-darowizn/ można dowiedzieć się więcej na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3624

PostWysłany: Pon 25 Mar 2024, 8:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z doświadczenia mogę Wam powiedzieć że ogromne doświadczenie i wiedzę w tym temacie posiadają w https://www.zandecki.pl/specjalizacje/sprawy-spadkowe-poznan/ Jest to miejsce w którym radca prawny do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie z ogromnym zaangażowaniem. Na swoim koncie posiadają wiele pozytywnie zakończonych co świadczy o ich ogromnym zaangażowaniu w wykonywaną pracę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group