Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

płyty winylowe
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Książka, film, muzyka
View previous topic :: View next topic  
Author Message
uzka
uzależniony
uzależniony


Joined: 13 Dec 2017
Posts: 907

PostPosted: Wed 29 Mar 2023, 8:20    Post subject: Reply with quote

Poza posiadaniem płyt winylowych mam też dwa gramofony, ostatnio jeden mi się zepsuł, ale firma https://www.electro-lab.eu/ się nim zajęła. Naprawa poszła naprawdę gładko
Back to top
View user's profile Send private message
andżelisia1
maniak
maniak


Joined: 16 Mar 2021
Posts: 1129

PostPosted: Thu 30 Mar 2023, 11:26    Post subject: Reply with quote

Według mnie bardzo ciekawym rozwiązaniem jest tłocznia winyli . Tutaj firma z wielkim zaangażowaniem podchodzi do każdego klienta i przede wszystkim jednak usługi są świadczone na bardzo wysokim poziomie
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Książka, film, muzyka All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group