Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

deweloper rzeszów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
racionale
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Mar 2015
Posty: 45

PostWysłany: Czw 23 Maj 2019, 11:36    Temat postu: deweloper rzeszów Odpowiedz z cytatem

deweloper rzeszów
rachunek powierniczy – zmiana przepisów w 2012 r. skutkuje koniecznością realizowania inwestycji przez dewelopera ze środków własnych lub kredytów. Środki pieniężne wpłacane przez Klientów lokowane są na bezpiecznym rachunku powierniczym, by w razie kłopotów finansowych mogły zostać zwrócone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 9 Lis 2021, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. http://aipoznan.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Pon 13 Lut 2023, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz coraz wiecej osob inwestuje w nieruchomości i w ogole mieszkania od deweloperow kupuje. Ja się naszukałem sporo odpowiedniego. Ale udało się to zrobić w Szczecinie, u tego dewelopera - https://modehpolmo.pl/ Bardzo dobre umiejscowienie, dla mnie lokalizacja jest kluczowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1258

PostWysłany: Pon 13 Lut 2023, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie jest bardzo wielu deweloperów i tak naprawdę to przede wszystkim od nas zależy tak naprawdę na jaką opcję my się zdecydujemy. Ja od siebie chcę wam powiedzieć, że bardzo podobają mi się oferty od dewelopera z Warszawy https://ronson.pl/ i na pewno tam znajdę coś dla siebie właściwego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1043

PostWysłany: Sro 15 Mar 2023, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mogę dodać coś od siebie, to myślę, że warto również zainteresować się ofertą tej firmy https://stoppatodeweloperce.pl/, jeżeli trafiliście na nieuczciwego dewelopera, który nie poczuwa się do odpowiedzialności za opóźnienia w odbiorze nieruchomości. Oni mają doświadczenie jeżeli chodzi o tego typu sytuacje, więc na pewno będą w stanie odpowiednio wam doradzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Romek44
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sty 2023
Posty: 290

PostWysłany: Sro 29 Mar 2023, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwestia tego, czego konkretnie szukacie. Moim zdaniem na rynku jest tyle różnych możliwosci, że każdy powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Ostatnio czytałem więcej na temat tego, w jaki sposób można podejść do tego, jak wygląda sprzedaż mieszkania z długiem w czynszu i uważam, że to poważne tematy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group