Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wiecie już gdzie jedziecie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arlett
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Gru 2021
Posty: 60

PostWysłany: Sro 27 Kwi 2022, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślałam o wycieczce do Krakowa. Trafiłam na ofertę przewodnik kraków i chyba z niej skorzystamy. Firma organizuje świetne wycieczki dla firm, szkół itd. do różnych miejsc w Polsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Jadzianna
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Lip 2022
Posty: 69

PostWysłany: Wto 12 Lip 2022, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stawiam w tym roku na Izrael. Wreszcie otworzył się on dla turystów więc to dobry powód, żeby go odwiedzić. Bardzo podoba mi się program wycieczki, jaki znalazłam. Wykupiłam ją w moim ulubionym biurze: Konsrocjium.pl i powoli kompletuję walizkę. Wylatuję z Krakowa już za parę tygodni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jadzianna
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Lip 2022
Posty: 69

PostWysłany: Sob 21 Sty 2023, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas trafiło na Hawaje. Może niecodzienny kierunek na podróż poślubną, ale Stany, Honolulu zawsze było na mojej liście marzeń do odwiedzenia. Konsorcjum.pl ma w swojej ofercie wiele hoteli w tym miejscu, które są usytuowane zaraz przy oceanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 661

PostWysłany: Wto 28 Mar 2023, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My akurat podróżujemy coraz więcej ze swoim mężem i staramy się odwiedzać zarówno piękne miejsca naszego kraju, ale również za granicznych. Dlatego jak najbardziej warto zajrzeć sobie do takiego portalu, jak City Gambo https://citygambo.pl/ gdzie znajdziesz na przykład "5 Ciekawostek o Barcelonie", ale również m.in "10 Najlepszych Atrakcji w Sopocie" Pozdrawiam i oczywiście życzę udanych wyjazdów oraz zwiedzania wyjątkowych miejsc!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BABKINVOTRIVE
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Gru 2020
Posty: 25

PostWysłany: Sob 15 Kwi 2023, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktywny, zdecydowanie. Trudno mi zrozumieć ludzi, którzy są gotowi całe życie leżeć na plaży. Wcale mi się to nie podoba. Ale kiedy przyciąga cię coś, na co możesz spojrzeć i zobaczyć - to zupełnie inne uczucie. Wydajesz się być przesiąknięty duchem tego świata, odkrywasz dla siebie jego ciekawe zakątki i zaczynasz rozumieć, jak wspaniale jest wokół. Też chciałbym w przyszłości kupić sobie gdzieś blisko morza lub oceanu https://housetenerife.eu/pl/property-type/ziemia/ żeby mieć taki kawałek raju dla samotności i przemyśleń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inga88
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Paź 2020
Posty: 53

PostWysłany: Pon 24 Kwi 2023, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas aktywna podróż poślubna, taki objazd po Polsce od północy po południe Very Happy Pakujemy w auto co się da: lodówka turystyczna, namiot, materace, śpiwory i leżaki plażowe itp. i w drogę Very Happy Z naszym aktywnym trybem życia nie wyobrażam sobie inaczej Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group