Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

sklep medyczny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamaika
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2022
Posty: 90

PostWysłany: Czw 30 Cze 2022, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te próbki, które można otrzymać w doz to super sprawa, ja potrzebowałam po porodzie, jak przetestowałam to dopiero kupiłam całe opakowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Sob 2 Lip 2022, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako osoba często chorująca, znam różnego rodzaju lekarzy, ale także i coś takiego jak sklepy chemiczne , bo nie wiadomo, kiedy człowiek czegoś odpowiedniego będzie potrzebował. I nie wiem, jak wy na to podchodzicie, ale moim zdaniem wiedza to klucz do wszystkiego. I nie da się inaczej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bring
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 166

PostWysłany: Pon 11 Lip 2022, 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kamaika napisał:
Te próbki, które można otrzymać w doz to super sprawa, ja potrzebowałam po porodzie, jak przetestowałam to dopiero kupiłam całe opakowanie.

Czy nadal można w DOZie dostać te darmowe próbki wkładek z Teny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Pią 12 Sie 2022, 5:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będąc w temacie sprzętu medycznego, z własnego doświadczenia polecam kontakt z profesjonalną firmą https://bmtmedical.pl/245-fantomy-do-nauki-intubacji-defibrylacji-i-wkluc . Ich oferta jest bardzo rozbudowana a sprzęt wysokiej jakości jaki oferują znajdziecie Państwo w przystępnej cenie. Całość współpracy z nimi to połączenie doświadczenia, fachowości i dużej wiedzy w zakresie działu medycznego. Szczerze polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Czw 25 Sie 2022, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na https://medycznie.com.pl/ ? Moim zdaniem jest to jednak najlepsza hurtownia medyczna, ogólnie wybór jest bardzo duży także na pewno znajdziecie coś dla siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 29 Sie 2022, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o zwiększenie mobilności osób niepełnosprawnych, sprawdzoną firmą jest https://pokonaj-bariery.pl/. Posiadają bogaty wybór niezbędnych akcesori i urządzeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maddika
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Sro 31 Sie 2022, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o środki higieniczne korzystacie z takich higienicznych wkładek, widziałam, że można kupić w doz nawet takie niewidoczne pod ubraniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamaika
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2022
Posty: 90

PostWysłany: Sro 30 Lis 2022, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda, można teraz dostać w dozie takie fajne chłonne wkładki, które w ogóle się nie odznaczają pod ubraniem a dobrze chronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Pon 27 Mar 2023, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy macie jakieś doświadczenie z firmą https://rent-med.pl/kategoria/podnosniki ? Tak chciałabym się coś o nich dowiedzieć, ponieważ znajoma zastanawia się nad tym czy u nich wynająć podnośnik dla chorego? Co możecie mi napisać o ich sprzętach? Czy faktycznie są takie fachowe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Pon 27 Mar 2023, 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W odzież medycznej zdecydowanie jest też taki rodzaj, jak mundurki medyczne. Podoba mi się to, że można wybierać wśród różnych wzorów i kolorów. Gdybyście szukali konkretnych propozycji, to sprawdźcie sobie przykładowo ofertę https://meduses.pl/ - Odzież medyczna Meduses - Sklep producenta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group