Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

zdrowe włosy
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na wesoło
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3593

PostWysłany: Sro 28 Wrz 2022, 11:58    Temat postu: zdrowe włosy Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. http://hairmax.net.pl/
[/i]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 421

PostWysłany: Wto 11 Paź 2022, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z jakich kosmetyków korzystacie w przypadku Waszych włosów i dlaczego?

tabletki na potencję bez recepty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1052

PostWysłany: Pon 17 Paź 2022, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zapragnęłam zmian w mojej głowie. Oprócz zrobienia sobie fryzury, postanowiłam, że czas zmienić kolor włosów i na stronie Color&Soin znalazłam kilka bardzo ciekawych odcieni, które mogę niedrogo kupić, więc myślę o zamówieniu u nich kilku rzeczy. Zerknijcie sami, a przekonacie się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HaniaMM
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2022
Posty: 343

PostWysłany: Pią 21 Paź 2022, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast jeśli jesteście na etapie poszukiwań przede wszystkim dobrej jakości w zakresie wyboru odpowiedniej firmy zajmującej się produkcją wysokiej jakości naturalnych kosmetyków to jak najbardziej mogę polecić markę Davines gdzie będziecie mogli oprócz szamponów również znaleźć specjalne maski https://davines.pl/produkty/maska/ w tym moją ulubioną czyli zdecydowanie OI Hair Butter to odżywcze masło o zmysłowym zapachu, które zapobiega puszeniu się włosów, nadaje im niezwykłą miękkość i blask, zapewniając natychmiastowy efekt kosmetyczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
UrszulaM
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Maj 2022
Posty: 66

PostWysłany: Sro 26 Paź 2022, 6:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś nie do końca byłam przekonana odnośnie wyboru peruki, bo myślałam że tak jak kiedyś są po prostu słabo wykonane i widać że nie są one nasze. Jednak kiedy przyszedł na moment wyboru jej dla mojej mamy muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym jak one wyglądają zarówno naturalne i syntetyczne w sklepie https://perukisklep.pl/ Wybór jest ogromny, do tego ze wsparciem stylistki która jest w stanie doradzić w wyborze. Pozdrawiam serdecznie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
telma
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Lip 2022
Posty: 9

PostWysłany: Sob 29 Paź 2022, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zarówno te do włosów jak i do ciała i twarzy, najlepsze są kosmetyki z https://www.herbapol-polana.com/ . Są to produkty wegańskie, na bazie naturalnych składników, idealne do cery wrażliwej i delikatnej. Szampon i odżywka do włosów pomoże wygładzić je, zregenerować, dodać miękkości. Włosy po regularnym stosowaniu takich kosmetyków będą wyglądać o wiele lepiej uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Sob 19 Lis 2022, 8:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja właśnie tak zastanawiam się nad tym czy nie założyć sobie włoski na ringi, wiecie chodzi mi o dopinki. Już długi czas coś takiego za mną chodzi, bo chciałabym się upiększyć... A moje włosy nie są za długie i w dodatku są cienkie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Sob 19 Lis 2022, 8:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja właśnie tak zastanawiam się nad tym czy nie założyć sobie włoski na ringi, wiecie chodzi mi o dopinki. Już długi czas coś takiego za mną chodzi, bo chciałabym się upiększyć... A moje włosy nie są za długie i w dodatku są cienkie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1268

PostWysłany: Pon 27 Mar 2023, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to jak najbardziej coś bardzo ważnego i nie wiem czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym jak w ogóle należy wybrać ten właściwy i zarazem dobry szampon do włosów. Uważam, ze bardzo dokładnie ten temat poruszono w artykule https://przystanekuroda.pl/jak-dobrze-wybrac-szampon-do-wlosow/ i właśnie taka wiedza wielu osobom może się przydać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Wto 28 Mar 2023, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na kolagen beauty ? Właśnie sama mam w planach go kupić, ponieważ widziałam, że posiada on świetne opinie. Dodatkowo bardzo dobrze wpływa też na kondycję skóry
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na wesoło Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group