Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nauka języków
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Banaszak
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lis 2020
Posty: 117

PostWysłany: Pią 2 Wrz 2022, 8:46    Temat postu: Nauka języków Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz się nauczyć języka angielskiego to polecam kurs online https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online/. Jest to kurs który uczy mówić w języku angielskim całymi zdaniami. Dzięki temu będziesz mogą spokojnie zadawać pytania oraz odpowiadać, nawet rozmawiać zwyczajnie tak jak po Polsku. Język angielski może ci się przydać w sumie zawsze. Więc warto zainwestować w naukę i w rozwój w siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Pią 2 Wrz 2022, 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro chcielibyście znaleźć coś dla swojego dziecka, to na początek polecam wejść na stronę https://www.expresselblag.pl/artykul-4media/18661,dziecko-ukonczylo-kurs-jezykowy-co-dalej i tam możecie przeczytać sobie o wyborze najlepszej szkoły dla dziecka. Nie powinniście mieć z tym większego problemu. Przyszłość dziecka powinna być tutaj najważniejsza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1273

PostWysłany: Sob 3 Wrz 2022, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat dla mnie nauka języków obcych jest bardzo istotną kwestią i jestem także zdania, że jak najbardziej fajnie jest coś więcej wiedzieć o nauce języka koreańskiego. Zachęcam w takim razie do przeczytania wpisuhttps://turbotlumaczenia.pl/blog/hangul-czyli-koreanski-alfabet-czy-jezyk-koreanski-jest-ciezki-w-nauce-dla-polaka/ gdzie jak dla mnie bardzo ciekawie na ten temat napisano.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doyle96
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lis 2022
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob 26 Lis 2022, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja gdy chciałam się nauczyć języka angielskiego, to zaczęłam oglądać filmy po angielsku i z angielskimi napisami! Myślę, że to pomogło oswoić mi się z językiem. A wy jak nauczyliście się angielskiego? Dajcie znać Very Happy
_________________
platforma do nauki angielskiego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika22
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 359

PostWysłany: Nie 29 Sty 2023, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Nauka języków powinna być prowadzona w danym języku przez profesjonalnego lektora. Dopiero wtedy można myśleć o efektywnej nauce. U nas najlepszym wyjściem była szkoła angielskiego online. Zapisałam córkę do Akcent Edu https://akcent-edu.pl/jezyk-angielski-lodz-k-44.html. Jestem z niej dumna, tak szybko robi postępy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cullen32
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Sty 2023
Posty: 4
Skąd: Lubin

PostWysłany: Pon 30 Sty 2023, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie języki są najładniejsze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MariaPiw87
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Sie 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pon 27 Mar 2023, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się podoba język angielski. Zresztą przez ten fakt, moje dziecko uczęszcza do Montessori w Poznaniu, gdzie uczy się właśnie kreatywnie i do tego dwujęzycznie.
_________________
Przedszkole Elipsa - prywatne przedszkole Montessori
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirabelka91
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Gru 2021
Posty: 55

PostWysłany: Nie 2 Kwi 2023, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli twoje dziecko ma problemy ze zrozumieniem poleceń, mową, koncentracją i ogólnie nauką to może to wynikać przez zaburzone przetwarzanie słuchowe. Warto poczytać na ten temat i sprawdzić czy ten problem nie dotyczy twojego dziecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
grekar
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Cze 2022
Posty: 20

PostWysłany: Wto 4 Kwi 2023, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawym rozwiązaniem przy nauce angielskiego jest coaching językowy, może nie każdy o tym słyszał, czym dokładnie jest można przeczytać na https://bs-ict.pl/pl/coaching_jezykowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dnitzsche
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Kwi 2023
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 5 Kwi 2023, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Języków warto się uczyć już od najmłodszych lat!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group