Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wesele prośba o poradę

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karolina8375
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Mar 2023
Posty: 1

PostWysłany: Nie 26 Mar 2023, 16:05    Temat postu: Wesele prośba o poradę Odpowiedz z cytatem

Cześć. Jestem Karolina. Jestem nowa na forum. Pochodzę ze średniej wielkości miasta mój narzeczony tak samo. Planujemy razem wesele. Mamy problem. Pochodzimy ze zwykłych rodzin jeśli chodzi o pieniądze. Na mieszkanie nie dostaniemy części pieniędzy od rodziców, sami musimy zarobić od teraz od zera. Planujemy wesele. Nasi rodzice je opłacają. Nie zgadzamy się z rodzicami odnośnie tego kogo zaprosić z rodziny. Rodzice chcą zaprosić dalszą rodzinę ciotki, wujków i dalszych wujków, my nie chcemy. Nie spotykaliśmy się z rodziną dalszą podczas życia. Spotykaliśmy się bardziej z babcią, dziadkiem. Rodzina dalssza już wie o naszych planach na wesele, rodzice naciskają żeby ich zaprosić. Martwię się że jak powiemy rodzicom kogo chcemy zaprosić to nie dadzą nam pieniędzy na wesele. Jesteśmy po studiach państwowa uczelnia mamy zwykłe zawody. Ja i mąż nie lubimy tej szopki pokazówki którą robi się na weselu. Na wesela do dalszej rodziny nie chodziliśmy jak jeszcze byliśmy dziećmi, nastolatkami. Mamy swoje pasje, lubimy podróże, czytamy książki. Jeślichodzi o znajomych to chcemy zaprosić tylko tych z którymi mamy dobry kontakt tych bliższych. Razem z rodziną wychodzi 30 osób około. Proszę pomóżcie nam doradzcie nam co mamy zrobić. Ja jestem zwykłą dziewczyną nie mam znajomych które szpanują kasą wydawanie dużej ilości kasy na ubrania kosmetyki, uprawiam amatorsko sport, chodzę na mecze jestem kibicką. Dziewczyny są strasznie sztuczne niektóre ja nie lubię tego. A faceci z kolei lubią szpanować samochodami typu BMW tego z kolei mój mąż nie lubi. Ludzie są zakłamani. Jak potrzebowałam pomocy w znalezieniu pracy żadna koleżanka mi nie pomogła a niektóre pracowały w rekrutacji albo miały kogoś znajomego tam, po prostu skończyłam studia w wieku 30 lat i spotykałam się z dyskryminacją wiekową na rynku pracy wcześniej pracowałam w sklepach. Jest mi smutno. Obydwoje z narzeczonym mamy pewne wartości w życiu nie rozpychamy się łokciami w życiu i jest nam ciężko z tym. Inne koleżanki dostały kasę od rodziców część na mieszkanie i się tym chwalą a przecież wykorzystały swoich rodziców finansowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Wto 4 Lip 2023, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętaj o tym by kupić jakąś ładną i wygodną bieliznę na noc poślubną uśmiech ja na https://lovita.pl/ wybrałam sobie 2 zestawy! cudownie się sprawdziły
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group