Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie drobne upominki dla gości?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arlettena
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Cze 2019
Posty: 230

PostWysłany: Pon 13 Cze 2022, 12:33    Temat postu: Jakie drobne upominki dla gości? Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny mam pytanie gdy jesteście na weselu i idziecie do domu z czego byście byly zadowolone jeśli chodzi o upominek ? (ciasto, wódka, dżem, miód, sok z czarnego bzu..... Itd) A może coś was zaskoczyło i podzielicie się chętnie pomysłem? a może macie jakieś uwagi np. Do ciast itp. Jestem na etapie organizowania swojego wesela i potrzebne mi takie informacje, napewno mi pomogą w podjęciu decyzji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Wto 14 Cze 2022, 8:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie jako gościa takie kwiatki/herbatki/miodki/magnesy są totalnie zbędne. Bardzo podobało mi się jak dostałam od pary młodej wspólne zdjęcie - dla mnie to serio pamiątka do której wrócę. Zdecydowanie fajniejsza opcja to klasyczne ciacho i alkohol (chociaż mam wrażenie, że od alkoholu się już odchodzi).

Duże znaczenie tutaj ma rónież fakt ile masz pieniędzy na takie gadżety - na co możesz sobie pozwolić.

Zerknij sobie do sklepu Bokono:
https://bokono.pl/pl/producer/Mepal/471

Znajdziesz tam sporo ładnych gadżetów do domu. Można zastanowić się nad czymś takim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Czw 23 Cze 2022, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozdajecie alkohol dla gości w ramach podziękować czy raczej nie?


_____________________
whisky single malt sklep
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika22
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 359

PostWysłany: Czw 21 Lip 2022, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Długo się zastanawialiśmy co by sprezentować naszym gościom. Nie chciałam żeby to były cukierki. Myślałam o czymś bardziej trwałym. Znalazłam takie gadżety z nadrukiem https://regalo.pl/. Co o nich sądzicie? Wydają się fajną opcją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 238

PostWysłany: Sob 25 Mar 2023, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem sama pamięć jest bardzo ważna. Nie każdy zwraca uwagę na takie rzeczy jak upominki dla gości i tylko dają po weselu resztki jedzenia które zostały. Lepiej właśnie nawet zainwestować w malutki upominek a już będziemy mile wspominać ten dzień. Świetnie mogą się sprawdzić np. miodki od https://psdziekuje.pl/ w wersji mini. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Benjamin55
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Kwi 2023
Posty: 3

PostWysłany: Sob 1 Kwi 2023, 20:48    Temat postu: Upominiki Odpowiedz z cytatem

Ja bym postawiła na coś słodkiego, ale może niekoniecznie standardowe ciasto. Albo małe sukulety w słoiczkach także są super!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group