Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

beznadziejnie zrobione wnętrze

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MarcjannaM
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 16

PostWysłany: Pią 23 Sie 2019, 14:32    Temat postu: beznadziejnie zrobione wnętrze Odpowiedz z cytatem

Jakiś rok temu urządzałam wnętrze swojej sypialni i teraz kompletnie nie jestem zadowolona... tamten architekt bardzo skopał sprawę z kolorystyką, czego rezultatem jest krwistoczerwona tapeta na suficie i motywy kolorystyczne rodem z trylogii o Gray'u. Wtedy mi się podobało, ale teraz już tak średnio. Trafiłam za na projektowanie wnętrz koszalin, i jestem pewna, że ten projektant wnętrz koszalin będzie w stanie uratować sytuację... co myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Sro 15 Lip 2020, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz tapety są w tak wielu wzorach i kolorach, że chętnie je się wykorzystuje we wnętrzach, często w pokojach dziecięcych. Możesz zobaczyć na Dekorillo - świetne pomysły na wystrój takiego pokoju, do tego maja tez ciekawe naklejki na ściane dla dzieci , doskonała opcja dekoracyjna i rozwesela pokój
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Amira
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Kwi 2020
Posty: 34

PostWysłany: Czw 16 Lip 2020, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego lepiej jest wziąć stonowane kolory, szczególnie do sypialni.
____________________________________
prawo rodzinne Poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Czw 10 Wrz 2020, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem problemu. Projektant musi Ci pokazać wstępny projekt i na niego się musisz decydować. Tak to wygląda przynajmniej dziś, ja nie wiem, jaka ty umowę podpsałeś/aś. W sumie to ja niczego innego bym nie wybrała, tylko coś takiego właśnie. Ale to jestem ja. U mnie wszystko jest konsultowane, nawet to, jaka cegła dekoracyjna będzie w salonie. I to mi się podoba. Razem z nim wybraliśmy sklep Ceglana Fantazja i tutaj zrobiliśmy odpowiednie zakupy.

Ostatnio zmieniony przez dyzio69 dnia Pią 15 Lip 2022, 7:34, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roliursky1
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Mar 2022
Posty: 1

PostWysłany: Wto 29 Mar 2022, 18:45    Temat postu: atmosfero Odpowiedz z cytatem

My kupiliśmy stare mieszkanie w bloku rodem z prl i dzięki https://atmosfero.pl/ wnętrza nabrały blasku uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Sro 30 Mar 2022, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że sprawdzony program do projektowania wnętrz mógłby zapobiec takiej sytuacji. Jeśli jest tutaj ktoś, kto szukałby programu do projektowania wnętrz to polecam odwiedzić stronę https://www.archline-polska.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trytexian57
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Cze 2022
Posty: 4

PostWysłany: Wto 14 Cze 2022, 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo interesuje mnie ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Sob 25 Mar 2023, 0:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uuu.. Dziwię się że w ogóle kiedyś Ci się to podobało.. Taka czerwień i jeszcze w dodatku sama tematyka są moim zdaniem totalnie banalne. Lepiej pomaluj na nowo całą sypialnię. Jeśli chcesz kupić fajną i modną tapetę, to w sklepie https://otownetrze.pl/ jest świetny wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mawi
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sie 2018
Posty: 114

PostWysłany: Wto 2 Maj 2023, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No też nie wyobrażam sobie by projektant robił coś bez konsultacji i bez kompletnej akceptacji. No chyba że z czasem zmieniły się gusta i to, co podobało się na początku, teraz już do nas nie trafia. No ale to wina raczej po naszej stronie. Jak zmienić? Na coś bardziej stonowanego. Można dać inna tapeę albo iść klasycznie w jakąś fajną cegiełkę, coś jak Elabrick. Spokojnie można coś takiego położyć w weekend samemu. To bardzo prosta sprawa uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group