Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

cera problematyczna - pielęgnacja
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Czw 23 Mar 2023, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kamyczek25 napisał:
Ja mam cere problematyczną i u mnie jak na razie najfajniej sprawdzają się dermokosmetyki uśmiech

A jakie dermokosmetyki polecasz?? Musze w koncu bardziej zadbac o pielegnacje bo ostatnio mam problem z cerą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ChangeMea
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sie 2019
Posty: 29

PostWysłany: Pią 24 Mar 2023, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz problemy ze skórą, zdecydowanie powinieneś zwrócić uwagę na kosmetyki, które wykorzystują wysokiej jakości składniki i innowacyjne formuły. Mówię to z własnego doświadczenia, bo też mam problemy skórne, a kosmetyki Simildiet mi odpowiadają. Swoją drogą kupuję w tym sklepie internetowym https://totispharma.com/pl/brand/simildiet/ , bo tam można znaleźć cały asortyment i co najważniejsze, sprzedają tylko oryginalne produkty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamyczek25
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2018
Posty: 145

PostWysłany: Sob 25 Mar 2023, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja osobiscie moge polecic te z tolpy, naprawde duzy wybór jest i sa skuteczne przede wszystkim, a to najwazniejsze. NA notino je najczesciej zamawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3502

PostWysłany: Pon 27 Mar 2023, 5:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam szczerze w poszukiwaniu świetnych kosmetyków zajrzeć na stronę https://care4skin.pl/marka/codage. Realizują oni swoje cele, które ukierunkowane są na zadowolenie klienta z oferowanych dermokosmetyków. Zakres ich działania zaczyna się już od konsultacji przez dobór odpowiedniego kosmetyku aż po sprzedaż odpowiedniego produktu. Taki sposób podejścia do obsługi pozwoli ci uniknąć błędów w stosowaniu niewłaściwych preparatów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Sro 26 Lip 2023, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można wybrać się do kliniki https://perfectlook.clinic na konsultację, a na miejscu pewnie specjalistka podpowie odpowiednią pielęgnacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group