Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sprzedaż mieszkania
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Laralla
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lis 2022
Posty: 51

PostWysłany: Nie 11 Gru 2022, 17:41    Temat postu: Sprzedaż mieszkania Odpowiedz z cytatem

Jak korzystałam z usług biura nieruchomości abcdom, aby zakupić mieszkanie. Serdecznie polecam, mają ogromny wybór i różnorodność budynków i lokali na sprzedaż czy wynajem. Każdy znajdzie coś dla siebie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Sro 14 Gru 2022, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku długo szukałem odpowiedniego mieszkania, które spełni moje oczekiwania. Ostatecznie zdecydowałem się na współprace z Toruń biuro nieruchomości , gdzie uzyskałem profesjonalną pomoc i bardzo indywidualne podejście do klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sro 28 Gru 2022, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat nie mogę sobie pozwolić na zakup nieruchomosci, dlatego dla mnie świetnym rozwiązaniem byłby najem instytucjonalny. Znalazłem super ofertę mieszkań na wynajem we Wrocławiu https://wroclaw.mdr.pl . Firma PFR Nieruchomości zapoczątkowała coś takiego jak najem instytucjonalny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Czw 16 Mar 2023, 1:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzedaż nieruchomości nie zawsze jest łatwym procesem i nie zawsze mamy czas na to, aby się tym zajmować, dlatego wszystko można powierzyć osobom z biura nieruchomości. Jak wygląda praca takiego biura? Możecie zerknąć na ofertę https://domnieruchomosci.tychy.pl/kontakt/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Romek44
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sty 2023
Posty: 290

PostWysłany: Sob 18 Mar 2023, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego nie? Przecież jeśli chodzi o tego typu zagadnienia, to jednak dzisiaj możliwości jest całkiem sporo. Na pewno warto dokładnie przeanalizować, co realnie mogłoby być najkorzystniejsze w danej sytuacji. Wiecie może w jaki sposób działają takie miejsca jak skup nieruchomości? Totalnie nie mam w tym doświadczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Pią 24 Mar 2023, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na taką opcję jak biała farba do metalu ? Właśnie niedawno moja znajoma ją kupiła i z tego co widziałam to oferta tutaj jest bardzo dobra, a czy wy zamawialiście już coś tutaj może ostatnio?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
filek15
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lis 2022
Posty: 84

PostWysłany: Pią 24 Mar 2023, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli interesuje was najem mieszkania, to ja polecam skorzystać z oferty asset - https://asset.nieruchomosci.pl/najmij/. Są naprawdę doświadczeni oraz mają świetne ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group