Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zmiana pracy
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 673

PostWysłany: Czw 16 Mar 2023, 15:06    Temat postu: Zmiana pracy Odpowiedz z cytatem

Każdy z nas przede wszystkim zwraca szczególną uwagę na to ile możemy zarobić w danej firmie i na konkretnym stanowisku, aby przede wszystkim cieszyć się dobrymi zarobkami, super atmosferą i jednocześnie możliwościami zdobywania awansu. Dlatego przekonaj się, jak dokładnie wygląda praca Lubuskie od zaraz i przekonaj się jak to wygląda w Twojej okolicy, może na wiosnę warto też zmienić miejsce pracy. Pozdrawiam serdecznie i daj znać na co się zdecydowaliście!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
medchause
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Maj 2022
Posty: 5

PostWysłany: Czw 16 Mar 2023, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolę szukać pracy na sprawdzonych portalach pracy takich jak: https://www.praca.pl/
_________________
Praca.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Pią 24 Mar 2023, 13:59    Temat postu: artykuł Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o osobie takiej jak dariusz żuk ? Z tego co słyszałam to przeznaczy on 100mln zł na nowe startupy, więc wydaje mi się mi się, że to by było jednak dobre rozwiązanie. Dodatkowo też znalazłam sporo ciekawostek na ten temat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Pon 24 Kwi 2023, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem bardzo zadowolona z warunków pracy w firmie Folimpex. Wszystko jest dobrze zorganizowane, a atmosfera w pracy jest przyjazna i pomocna. Polecam sprawdzić https://folimpex.com.pl/ aby dowiedzieć się więcej!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nichole15
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Kwi 2023
Posty: 4
Skąd: Babice Nowe

PostWysłany: Sro 26 Kwi 2023, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ten moment poszukuje pracy zdalnej z Krakowa. W sieci znalazłam te oferty - https://pracaonline.net/praca-online-krakow. Zatrudnienie zdalnego pracownika może być jedyną okazją dla pracodawcy na pozyskanie specjalistów, którzy mieszkają daleko od siedziby firmy. Co więcej, zdalny pracownik to ograniczenie kosztów. Pracodawca nie musi organizować mu miejsca pracy w siedzibie firmy i zapewniać sprzęt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Romek44
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sty 2023
Posty: 290

PostWysłany: Pią 28 Kwi 2023, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam wrażenie, że dzisiaj raczej nie powinno być problemów z takimi sytuacjami. Chodzi w końcu o to, by zawsze sięgać po jak najkorzystniejsze zatrudnienie dla siebie. Ciekawi mnie na przykład, czy faktycznie realne są dzisiejsze oferty pracy w Niemczech bez języka z numerem telefonu kontaktowego. Wiecie może coś więcej na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Wto 2 Maj 2023, 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. A co sądzicie o szukaniu pracy przez agencje pracy? Czy to wedlug was sensowne rozwiazanie ? Znalazlem taka oferte https://grupaprogres.pl/praca-tymczasowa-mozliwosci/ Co o niej sadzicie? jakich formalnosci nalezy dopelnic aby moc skorzystac z uslug takiej agencji ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Czw 4 Maj 2023, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak widzicie takie zatrudnienie - https://pracownikbudowlany.pl/PL/oferta-pracy/mury-elewacje ? Wydaje się, że pracy jest bardzo dużo, każdy może coś znaleźć, nawet bez doświadczenia można spróbować. Ale czy widzicie tutaj jakieś wady, problemy z tym związane? Jak do tego podejść?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
feest.arlo
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Maj 2023
Posty: 1
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Pią 5 Maj 2023, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy szukasz nowej pracy to wykorzystaj każdą możliwość, np. jeśli znasz konkretne firmy, w których chcesz pracować, wyślij swoje CV i list motywacyjny do działu HR lub bezpośrednio do osoby zajmującej się rekrutacją.
_________________
Jak skutecznie szukać pracy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1269

PostWysłany: Pią 5 Maj 2023, 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie jest to bardzo ważna sprawa i ja jeszcze chcę powiedzieć, że także bardzo ważną opcją jest to aby mieć wiedzę gdzie szukać właściwej dla nas pracy. Jak dla mnie świetną opcją jest zawsze agencja zatrudnienia https://leasingteam.pl/ i ja również z takich rozwiązań zazwyczaj korzystam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group