Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

dokończyć studia?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nedrabecker
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Paź 2020
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 8 Paź 2020, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy znajdę tu kogoś, kto jest po architekturze? Chciałabym dowiedzieć się więcej o egzaminach. Muszę podszkolić swoje umiejętności. Zastanawiam się nad zapisaniem się do szkoły rysunku w Warszawie https://totuwarszawa.pl/ czy to pomoże? Co myślicie? Wydawać by się mogło, że w erze nowych technologii nauka klasycznego rysunku jest umiejętnością dość archaiczną i zapomnianą. Nic bardziej mylnego!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Sob 27 Lut 2021, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możliwości jest mnóstwo i wcale nie trzeba iść na studia. Można wybrać także szkoły policealne lublin: https://www.kursor.edu.pl/studium-policealne/lublin/ . Dzięki nim szybko zdobędziecie wartościowy zawód.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Wto 11 Maj 2021, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie tak! ja skończyłam rok temu fizjoterapię na Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie i od października poszłam tu od razu na studia podyplomowe ( na osteopatie). Nie chciałam robić sobie żadnej przerwy. nauki jest sporo i czasem trudno to połaczyć z pracą w ciągu tygodnia ale jak się chce to można spokojnie wszystko ogarnąć uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Czw 18 Lis 2021, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kto z nas może Ci mówić, co masz robić? Przecież to nie od nas zależy, a prawdę mówiąc, ja doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie można inaczej podejść do tematu, jak tylko właściwym zastanowieniem. W tej kwestii uważam, że powinnaś pomyśleć o czymś takim jak własny wybór. Ja również o tym myślę i sprawdzam takie https://ficomum.org/ uczelnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justy_ska
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Paź 2021
Posty: 35
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 22 Gru 2021, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko alternatywą dla studiów są też szkoły policealne. W miarę szybkie zdobycia zawodu z dyplomem kwalifikacji. Z doświadczenia polecam, zwłaszcza że jest też szkoła która uczy za darmo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HaniaMM
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2022
Posty: 343

PostWysłany: Czw 23 Mar 2023, 22:13    Temat postu: Praca, czy własny biznes Odpowiedz z cytatem

Nie każdy musi mieć swój biznes, czasami po prostu można odnaleźć się robiąc to co lubimy u kogoś w firmie i zdobywać coraz lepsze stanowiska odpowiadające naszym oczekiwaniom od strony finansowej, jak i zakresu obowiązków przed jakimi będziemy stali. A zwracając uwagę na swoją zawodową karierę ze znalezieniem coraz lepszych opcji na pewno nie będzie. Jeśli bierzesz pod uwagę wyjazd za granicę to sprawdź jak wygląda praca w Belgii dla Polaków od zaraz. Pozdrawiam, samych zawodowych sukcesów!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 28 Mar 2023, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam w poszukiwaniu idealnej uczelni dla siebie zajrzeć do oferty jaką posiada https://wwsb.edu.pl/. Jest to innowacyjna uczelnia, nastawiona na rozwój studentów w zakresie szeroko rozumianej przedsiębiorczości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renni
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sty 2020
Posty: 177

PostWysłany: Sro 31 Maj 2023, 8:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

doti napisał:
zdecydowanie tak! ja skończyłam rok temu fizjoterapię na Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie i od października poszłam tu od razu na studia podyplomowe ( na osteopatie). Nie chciałam robić sobie żadnej przerwy. nauki jest sporo i czasem trudno to połaczyć z pracą w ciągu tygodnia ale jak się chce to można spokojnie wszystko ogarnąć uśmiech


bardzo fajna uczelnia, oni jakiś czas temu zmienili nazwę i teraz działają jak Warszawska Akademia Medyczna. no i z tego co czytałam zyskali nawet miano pierwszej w Polsce niepublicznej uczelni medycznej akademickiej. to ogromne wyróżnienie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HaniaMM
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2022
Posty: 343

PostWysłany: Sob 17 Cze 2023, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie, jeżeli interesuje Cię praca hydraulika to warto odwiedzić portal FachPraca. Znajdziesz tam różnorodne propozycje z firm działających na terenie całego kraju. Niezależnie od tego, czy preferujesz umowę o pracę czy innego rodzaju umowy, na pewno znajdziesz oferty dostosowane do Twoich preferencji. Portal ten oferuje szeroki wybór miejsc pracy dla hydraulików, więc warto zerknąć i znaleźć dla siebie najlepszą propozycję. Powodzenia w znalezieniu wymarzonej pracy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 26 Cze 2023, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam w poszukiwaniu idealnej uczelni dla siebie zajrzeć do oferty jaką posiada https://wwsh.edu.pl/ Dodatkowo w celu poszerzenia wiedzy i uzupełnienia kompetencji WWSH umożliwia studentom korzystanie z wachlarza kursów tematycznych i studiów podyplomowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group