Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

podniesienie kwalifikacji zawodowej
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przedstaw się!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Pią 30 Wrz 2022, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że pisaliście o szkoleniach z zakresu IT w takim razie i ja pozwolę sobie dołożyć tutaj swoją cegiełkę https://www.deeptechnology.ai zajrzyjcie na stronę tej firmy, robią świetną robotę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HaniaMM
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2022
Posty: 343

PostWysłany: Czw 23 Mar 2023, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praca powinna dawać nam satysfakcję i jednocześnie większe możliwości rozwoju jaki i lepszych zarobków. Tym bardziej, że nie warto tkwić latami na jednym stanowisku które nie odpowiada naszym oczekiwaniom. Aktualnie rynek pracy daje duże możliwości także warto sprawdzić czy coś w twojej branży się pojawiło lokalnie, a może też za granicą. Na przykład jeśli ma to być praca jako opiekunka za granicą. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antoniograbowski
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Wrz 2023
Posty: 1

PostWysłany: Czw 28 Wrz 2023, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim !

Chciałbym podzielić się z wami cenną uwagą dotyczącą rozwoju zawodowego. Jeśli myślicie o podniesieniu swoich kwalifikacji, zwłaszcza w obszarze programowania, to mam dla was świetną propozycję.

Dzięki kursom dostępnym na stronie GoIT Global, można zdobyć nowe umiejętności, które są bardzo cenione na rynku pracy. Szczególnie polecam kursy dla Full-Stack Developerów, którzy posiadają kompleksowe kompetencje w tworzeniu zarówno front-endu, jak i back-endu aplikacji internetowych.

Na stronie GoIT Global znajdziecie wiele przydatnych informacji na temat umiejętności, którymi powinien dysponować Full-Stack Developer oraz kursów, które pomogą wam te umiejętności zdobyć. Oto link: https://goit.global/pl/blog/jakie-umiejetnosci-powinien-posiadac-fullstack-developer/ , gdzie znajdziecie więcej szczegółów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Pon 2 Paź 2023, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie z tego co ja zauważyłam to dzisiaj szkolenia mają niekiedy większą wartość, jak studia, wyże poziomy itd. Ja sama dużo szkoleń robię i nawet teraz chcę zapisać się tutaj https://akademiaurody.com.pl/kursy/kurs-depilacja-woskiem/ na kurs robienia depilacji z woskiem, bo będę otwierać gabinet urody.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przedstaw się! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group