Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pompa ciepła

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sktom
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 428
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 30 Sty 2023, 16:11    Temat postu: Pompa ciepła Odpowiedz z cytatem

Witam! Tak jak w temacie. Czy ktoś z was ma pojęcie, gdzie uda mi się zamówić gruntową pompę ciepła? Zależy mi na tym, żeby był to naprawdę dobry sprzęt. Poszperałem trochę w sieci i jak na razie trafiłem na taką stronę https://gejzer.com/. Może ktoś z was korzystał już z ich usług? Z tego co widzę to mają oni bardzo atrakcyjną ofertę, a ich sprzęt jest z wysokiej półki. Rzeczywiście warto w nich zainwestować czy lepiej poszukać kogoś innego? Koniecznie dajcie znać co o tym myślicie, czekam na wasze zdanie na ten temat.
_________________
Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Sro 8 Lut 2023, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego co wiem to Polenergia fotowoltaika to dobra fima - https://www.polenergia-pv.pl/ Są bardzo konkretni i mają rozsądne terminy i w ogóle terminowość też jest u nich na duży plus
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiera22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 565

PostWysłany: Nie 12 Lut 2023, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pompa ciepłą to dobry pomysł i warto ją posiadać zwłaszcza w połączeniu z fotowoltaiką. Jedno i drugie zapewni ci oferta tej firmy https://calma.pl/ która ma spore doświadczenie w tej branży. Pomogą na każdym etapie i zapewnią najlepsze podzespoły. Dzięki nim staniesz się niezależny energetycznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1268

PostWysłany: Wto 21 Lut 2023, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie jest to bardzo ciekawa opcja i ja jeszcze chcę dodać, że również bardzo ważnym jest właśnie to abyśmy to my sami wiedzieli na jaką pompę ciepła najlepiej się zdecydować. W każdym razie ja jestem zdania, że bardzo dobrą opcją jest posiadanie pomp ciepłą sprawdzonej marki i niestety Kaisai jakoś do mnie nie przemówił.

Ostatnio zmieniony przez Margolcia33 dnia Sob 4 Mar 2023, 19:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 671

PostWysłany: Sro 1 Mar 2023, 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zastanawiacie się nad tym jaki typ ogrzewania wybrać w swoim domu to jak najbardziej polecam sprawdzić świetny portal Remont.Biz na którym będziecie mogli znaleźć konkretne wskazówki w tym zakresie. Jednocześnie na przykład tutaj https://remont.biz.pl/pompa-ciepla/jaka-taryfa-pradu-przy-pompie-ciepla/ dowiecie się jak dokładnie wygląda taryfa prądu przy pompie ciepła, tak by jak najwięcej zaoszczędzić na kosztach ogrzewania swojego domu lub mieszkania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Nie 5 Mar 2023, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajomi teraz przy budowie domu zdecydowali sie na instalacje pompy i wiem, ze firma https://passive-instal.pl/pompy-ciepla/ sie tym zajmowala. Znajomy mowil, ze profesjonalisci w kazdym calu, chwalil, ze i przy wyborze sporo doradzali i sama instalacja przebiegla profesjonalnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
murray.madison
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Mar 2023
Posty: 1
Skąd: Rabka-Zdrój

PostWysłany: Czw 23 Mar 2023, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej! Bardzo dobrze się składa, że trafiłam na ten wątek, ponieważ od jakiegoś czasu zastanawiam się nad takim rozwiązaniem. Z tego powodu chciałabym się was zapytać, czy moglibyście mi wyjaśnić jak wygląda schemat instalacji fotowoltaicznej?
_________________
Schemat instalacji fotowoltaicznej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group