Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dobry dietetyk.
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nicce
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 83

PostWysłany: Sro 17 Lut 2021, 0:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też wrzucam namiar na stolicę, ale nie na dietetyka a na bariatrę https://odchudzanie.medicover.pl/ Co ważne bariatra będzie szukał głębiej niż tylko w nieprawidłowym odzywianiu. Często okazuje sie ze przyczyną otyłosci są przeciez czynniki towarzyszace jak chociazby uwarunkowania genetyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kunze.bethel
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Mar 2021
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 12 Mar 2021, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiedni dietetyk może bardzo pomóc, zwłaszcza jeśli zmagamy się z otyłością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Czw 10 Lut 2022, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam z pomocy dietetyka https://symbioss.pl/, oprócz niewielkiej nadwagi mam też alergię i problemy skórne, które wiążą się właśnie z nietolerancją pokarmową niektórych produktów. Dietetyk ustalił odpowiedni plan żywieniowy i dietę dzięki której moje problemy stały się zdecydowanie mniej uciążliwe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Czw 23 Mar 2023, 6:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gorąco polecam wizytę u dietetyk sportowy wrocław Pomimo mojego aktywnego stylu życia ciężko było mi zapanować nad wagą. Doktor dobrał dietę dopasowaną indywidualnie dla mnie. Jestem po trzeciej wizycie i jestem zadowolona z efektów, gdyż dostrzegam zachodzące zmiany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anianita
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Sty 2018
Posty: 177

PostWysłany: Pią 31 Mar 2023, 3:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dziecka miałam problem z nadwagą i bardzo ciężko było mi schudnąć - to co uzyskałam, zaraz straciłam z nawiązką klasycznym efektem jo-jo i mimo dosyć sporej wiedzy na temat żywienia i tak byłam bezsilna. Po wielu próbach zdecydowałam wybrać się do dietetyka i trafiłam na stronę https://dietetykleszczynska.pl/dietetyk-radomsko/ dietetyka klinicznego w Radomsku i umówiłam się na konsultację. Podczas wizyty Pani Malwina przeprowadziła ze mną szczegółowy wywiad na temat stanu zdrowia, preferencji żywieniowych i na tej podstawie ułożyła mi jadłospis. Dodatkowo zapisałam się na treningi fitness i dzięki temu udało mi się przyspieszyć efekty i schudłam 12 kilogramów w pięć miesięcy. Osiągając swój cel również poprawiłam ogólny stan zdrowia i kondycję. Nie da się ukryć, że Pani Malwina to najlepszy dietetyk Radomsko, co udowadnia przede wszystkim to, że dieta nie musi być jałowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group