Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Cukrowe ozdoby na tort

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Tort weselny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Czw 16 Gru 2021, 14:17    Temat postu: Cukrowe ozdoby na tort Odpowiedz z cytatem

Zamawialiście może takie cukrowe ozdoby na tort z internetu? Dajcie znać bo planuję zamówić takie dodatki cukiernicze ze sklepu https://cukroweozdoby.pl mają naprawdę ogromny wybór i sama nie wiem na co się zdecydować Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ginamółł
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Paź 2021
Posty: 96

PostWysłany: Sob 18 Gru 2021, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już powinno być uzależnione od firmy cukierniczej, realizującej wspomniany tort. Dlatego specjalnie w tym celu zgłosiliśmy się do https://www.krainaslodkosci.com/oferta/torty . Oni odpowiadali za wykonanie smakowitego, perfekcyjnego tortu na naszą uroczystość. A to faktycznie robi wrażenie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joszka
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Sty 2021
Posty: 9

PostWysłany: Pon 10 Sty 2022, 1:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektóre cukiernie oferują takie dekoracje niemal od ręki. Wzory mają u siebie w sklepie więc można być pewnym co się otrzyma. Z zamawianiem z internetu bywa różnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1258

PostWysłany: Sro 9 Mar 2022, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na samym pieczeniu tortów ja niestety się nie znam więc również ciężko jest mi cokolwiek na ten temat powiedzieć. jednak wiem z własnego doświadczenia, że torty dostawa to jest rozwiązanie, które na pewno warto znać. Ja już właśnie nie raz w taki sposób moje torty zamawiałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ralph
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Mar 2023
Posty: 1

PostWysłany: Sro 22 Mar 2023, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo podobają mi się ozdoby na torcie weselnym, w kształcie pary młodej.
_________________
ogrodzenia Białystok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 237

PostWysłany: Sob 22 Kwi 2023, 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cukrowe ozdoby na tort to świetny sposób na dodanie wyjątkowego charakteru naszym wypiekom. Szczególnie warto zwrócić uwagę na różnorodność dostępnych form i dekoracji, które można dostosować do każdej okazji. Ostatnio nawet natknęłam się na sklep https://mf3d.com.pl/ gdzie można znaleźć wiele ciekawych akcesoriów do tworzenia cukrowych ozdób oraz dekoracji tortów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Tort weselny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group