Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wiosenne płaszcze damskie - aktualne trendy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 680

PostWysłany: Pon 20 Mar 2023, 20:35    Temat postu: Wiosenne płaszcze damskie - aktualne trendy Odpowiedz z cytatem

Właśnie rozglądam się za wyborem modnego, dobrze wykonanego i funkcjonalnego płaca, który przede wszystkim powinien mi dobrze służyć niezależnie od warunków pogodowych. Długo na nic ciekawego nie mogłam trafić, także może wy mnie trochę zainspirujecie i podrzucicie konkretne propozycje które warto wziąć pod uwagę. Na pewno musi być dłuższy z kapturem i zapinany, bo wiadomo że wiosną poranki i wieczory są jeszcze zimne. Pozdrawiam i z góry dziękuję za wskazówki Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HaniaMM
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2022
Posty: 344

PostWysłany: Wto 21 Mar 2023, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat tutaj muszę przyznać, że wiosenne płaszcze damskie powinny być przede wszystkim dobrze wykonane, ciepłe i jednocześnie wygodne w codziennym funkcjonowaniu. Dlatego jeśli jednocześnie chcesz podążać za trendami to na pewno warto zajrzeć sobie do portalu Domodi na którym znajdziesz na pewno dużo łatwiej coś pięknego dla siebie. Mi się podobają płasze w kratkę i beżowe, jak na przykład model JAZMIN. Pozdrawiam serdecznie i daj znać na jaki wariant się zdecydowaliście oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group