Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Początki w biznesie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
prosta
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Pon 20 Mar 2023, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy firma zaczyna nam się rozwijać w bardzo szybkim tempie zaczynamy szukać najlepszych rozwiązań związanych z przestrzenią magazynową oraz transportem. Nie trzeba jednak od razu inwestować ogromnych pieniędzy w budowę magazynu czy zakup pojazdów, wystarczy podjąć współpracę ze sprawdzonym operatorem logistycznym takim jak firma J&M Logistics, która zapewni nam usługi magazynowe oraz transportowe na najwyższym poziomie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Wto 21 Mar 2023, 7:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Berberis działa znakomicie, robi różnicę, można tak uzyskać fajny efekt, ale nie od razu. Jeśli masz solidne oprogramowanie, zaangażujesz się, to całość powinna iść wyłącznie w dobrą stronę. Od razu nic wielkiego się nie wydarzy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1053

PostWysłany: Czw 30 Mar 2023, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz ciekawych rozwiązań dla swojego biznesu, to moim zdaniem najlepiej zajrzeć do https://enicom.pl/ Myślę, że mają bardzo ciekawe oprogramowanie, które na pewno usprawni działanie Twojej firmy. Dajcie znać co sądzicie o ich ofercie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xavier
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Mar 2023
Posty: 8

PostWysłany: Pią 31 Mar 2023, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Początki w biznesie bywają trudne, chyba że pomoże Ci ktoś doświadczony uśmiech Ja taką pomoc uzyskałem do MS Design. Ta agencja reklamowa zaprojektowała dla mnie wszystkie elementy identyfikacji wizualnej potrzebne na start biznesu takie jak logo, wizytówki czy ulotki. Sprawdź ich ofertę na www.msdsgn.pl/oferta/identyfikacja-wizualna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ckreiger
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Kwi 2023
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 3 Kwi 2023, 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Początki zawsze są niestety trudne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Winal34
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Kwi 2023
Posty: 4

PostWysłany: Czw 6 Kwi 2023, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem serwis TikTok zyskuje bardzo na popularności i warto zainteresować się serwisem w kontekście naszej firmy jeśli chcemy ja rozwijać, można skorzystać z wielu narzędzi takich jak https://instalajki.pl/produkt/wyswietlenia-na-tiktok/ stronka może w tym pomóc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Sro 12 Kwi 2023, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli Twoja firma potrzebuje dobrej niszczarki dokumentów lub na przykład porządnej szafy do przechowywania ważnych dokumentów zawierających dane osobowe pracowników, najrozsądniej będzie skontaktować się z ekspertem w tej dziedzinie. Ta firma https://niszczeniedokumentow.eu/niszczarki-do-dokumentow/ zdaje się oferować takie usługi, więc warto rozważyć kontakt z nimi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1179

PostWysłany: Nie 16 Kwi 2023, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać, że sama ostatnio zastanawiałam się, do kogo mogłabym się zgłosić jeżeli chodzi o używane sprzęty do salonów fryzjerskich. Znajoma doradziła mi, że całkiem spory asortyment pod tym względem można znaleźć między innymi na stronie tej firmy shop.mrotex.com/pl/ i chyba się do nich zgłoszę, żeby poznać więcej szczegółów. Dajcie znac, co wy uważacie o takich możliwościach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Czw 4 Maj 2023, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat ja od jakiegoś czasu myślę o tym by postawić na szkolenia menedżerskie ranking
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mkowalski
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Maj 2023
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 4 Maj 2023, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim! Widzę, że rozmawiamy o początkach w biznesie i zdobywaniu klientów zagranicznych. Muszę się podzielić swoim doświadczeniem z Biurem Tłumaczeń Advance https://www.advance-mk.pl.
Pracowałem z nimi przy tłumaczeniu materiałów promocyjnych na język angielski i muszę powiedzieć, że zrobili naprawdę świetną robotę! Dzięki ich usługom udało mi się zdobyć pierwszych klientów z zagranicy. Jeśli ktoś szuka profesjonalnego biura tłumaczeń, które pomoże w rozwijaniu biznesu na rynkach międzynarodowych, warto sprawdzić ich ofertę.
Powodzenia w biznesie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny
Strona 14 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group