Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Woda z magnezem na nerwy?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Sro 6 Cze 2018, 10:15    Temat postu: Woda z magnezem na nerwy? Odpowiedz z cytatem

Czy to prawda, że brak magnezu może powodować większą podatność na stres?
Zauważyłyście u siebie coś takiego?
Tutaj http://muszynskiezdroje.pl/ znalazłam wodę, która podobno dostarcza bardzo dużo magnezu.
Może warto kupić coś takiego?
Jak sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mangorem
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 130

PostWysłany: Nie 1 Mar 2020, 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety. Magnez bierze udział w wielu procesach, jest ważny w zasadzie dla każdego układu, a wypłukuje się jak szatan. Tutaj http://longevitas.pl/magnezowa-kuracja-ojca-beno/ czytalam własnie o magnezie, jak ważny i jaki kupować (najwyraźniej cytrynian magnezu się tylko liczy). Poszukaj tam sobie. Ja biorę 600 mg dziennie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Wto 10 Mar 2020, 7:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej napić się po prostu melisy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Pon 20 Kwi 2020, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh no melisa działa kojąco na nerwy ale magnez też się sprawdza. Jak ma się niedobór magnezu to jest się rozdrażnionym i ciężko się skupić. Wiem to po sobie, bo pije dużo kawy i często brakuje mi magnezu, czuje jak mi drżą mięśnie o ogólnie jestem bardziej nerwowa. Ostatnio kupiłam sobie taki magnez i potas w saszetkach na stronie biofarmacja.com.pl. Wystarczy rozpuścić go w wodzie i napój gotowy. Magnez naprawdę pomaga się wyciszyć, jest zdrowy i bezpieczny dla organizmu wiec można brać go codziennie. Mi pomaga, polecam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Pią 11 Wrz 2020, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie słyszałam, żeby coś takiego miało pomagać na nerwy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Czw 15 Paź 2020, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowsza jest woda źródlana, wydobywana z serca ziemi, np. https://iwoniczanka.pl/ która poza tym, że smakuje to oczyszcza i świetnie orzeźwia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Pon 20 Mar 2023, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stres jakiś czas temu zakupilm sobie suplement mybestgenius z adaptogenami i wyciagiem z ashwagandy 🙂
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anitkakolesniuk
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Maj 2017
Posty: 69

PostWysłany: Wto 28 Mar 2023, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy mam w życiu bardziej nerwowy czas suplementuję magnez i popijam cisowianką. Nie sądzę, żeby sama woda wzbogacona tym pierwiastkiem była wystarczająca w przypadku niedoboru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group