Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Suplementy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Czw 14 Lip 2022, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, takim suplementem na który warto zwrócić uwagę jest bez wątpienia Neoglandyna. W składzie posiada cenne oleje, a także kwas omega-3 i omega-6, który pozytywnie wpływa na skórę i wiele innych rzeczy. Myślę że warto go przetestować, jeżeli wcześniej nie mieliście z nim do czynienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xkoch21
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lip 2022
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 19 Lip 2022, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że jest tu dużo osób, które dbają o swoje zdrowie i interesują się zdrowym odżywianiem i suplementami. Ja mam ostatnio nową pasję- siłownię. Długo się przed tym wzbraniałem, bo myślałem, że to tylko takie miejsce dla osiłków. Chciałbym się poradzić tych, którzy stosują suplementy u odżywki, co sądzicie o stosowaniu kreatyny? Słyszałem o niej wiele dobrego, jednak w sklepach jest taki wybór, że nie wiem na którą się zdecydować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Sro 27 Lip 2022, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnóstwo tego jest, suplementy dla sportowców, dla ciężarowców, dla osób, które się odchudzają... Najważniejsze jednak dobrać to, co będzie nam pasować, a dodatkowo będzie spoko dla nas. Dlatego może zerkniecie do sklepu https://bicepsshop.nl/ ? Myślę, że to będzie dla Was naprawdę pomocne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bella91
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Gru 2021
Posty: 75

PostWysłany: Pon 27 Lut 2023, 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Starsze osoby powinny wykonywać ćwiczenia rozwijające mózg. Dzięki temu cały czas zachowają ostrość umysłu. Sama ćwiczę chociaż mam dopiero 30 lat. Te ćwiczenia można wykonywać w każdym wieku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Sro 15 Mar 2023, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam tak, szczególnie jeśli stosujecie jakieś suplementy na co dzień, to polecam sprawdzić ich cenę w DOZ, ja porównałam sobie ceny w różnych miejscach i oni mają zdecydowanie najtaniej - nie podnieśli cen od dawna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Molly333
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 73

PostWysłany: Czw 16 Mar 2023, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Junsa napisał:
Powiem Wam tak, szczególnie jeśli stosujecie jakieś suplementy na co dzień, to polecam sprawdzić ich cenę w DOZ, ja porównałam sobie ceny w różnych miejscach i oni mają zdecydowanie najtaniej - nie podnieśli cen od dawna.


Leki też mają najtaniej, wystarczy porównać ceny w innych aptekach. Ja już właściwie tylko w doz kupuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamaika
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2022
Posty: 90

PostWysłany: Sob 18 Mar 2023, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się, leki na receptę też są w lepszych cenach w DOZie niż w innych miejscach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Romek44
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sty 2023
Posty: 290

PostWysłany: Pon 20 Mar 2023, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to zorientować się, co faktycznie mogłoby być dobrym wyborem w ramach poszczególnych środków. Na stronie https://www.herbavis.pl/produkt/chanca-piedra widziałem informacje na temat zastosowania różnych preparatów. Co myślicie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3632

PostWysłany: Pon 20 Mar 2023, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdobycie recepty na potrzebne leki jest bardzo proste dzięki https://mamyrecepte.pl/. Wystarczy w bardzo łatwy sposób zalogować się na stronie aby otrzymać receptę w formie elektronicznej lub jej przedłużenie. Zrobisz to zarówno na komputerze jak i telefonie bez stania w kolejce. Wszystko jest bardzo proste i intuicyjne. Szybko i łatwo uzupełnisz formularz on-line a po dokonaniu opłaty w kilka chwil otrzymasz od lekarza receptę, którą zrealizujesz w każdej aptece.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Molly333
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 73

PostWysłany: Pon 20 Mar 2023, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kamaika napisał:
Zgadza się, leki na receptę też są w lepszych cenach w DOZie niż w innych miejscach.


Inne apteki już od dawna zrobiły podwyżki, a w doz póki co trzymają ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group