Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomysły na prezenty
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kirsten.bode
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Mar 2023
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 6 Mar 2023, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bony podarunkowe to super opcja dla najbliższych!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amelia05
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Wrz 2022
Posty: 8

PostWysłany: Sob 18 Mar 2023, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od znajomych na 18 urodziny dostałam niecodzienny prezent, a był nim występ striptizera z Łodzi, bodajże był to ten Pan https://niegrzeczni.net/miasta/lodz/ impreza była na prawdę udana i jestem zadowolona. Polecam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamila944
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Cze 2023
Posty: 1

PostWysłany: Czw 1 Cze 2023, 20:56    Temat postu: szatka na chrzest Odpowiedz z cytatem

Jestem zachwycony zakupem pięknej szatki na https://sakramentalnie.pl! Jej staranne wykonanie i piękne detale są po prostu oszałamiające. Cieszę się, że mogę mieć tę wyjątkową pamiątkę z chrztu mojego dziecka. Polecam wszystkim szatkę z tego sklepu, która dodaje uroku i podkreśla doniosłość tego ważnego dnia.https://sakramentalnie.pl/sklep/chrzest/szata-na-chrzest/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wirelka
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Cze 2023
Posty: 8

PostWysłany: Pią 2 Cze 2023, 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Syn marzył o nowym fotelu gamingowym i dostał od nas na urodziny nowoczesny, ergonomiczny fotel Genesis Astat 700 G2
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasjuszMag
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lut 2022
Posty: 42

PostWysłany: Wto 6 Cze 2023, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planujesz wesele i zastanawiasz się, ile alkoholu na wesele będzie potrzebne? To zależy od liczby gości, ich preferencji oraz czasu trwania imprezy. Ogólnie przyjmuje się, że na jedną osobę należy przewidzieć około 0,5-1 litra alkoholu. Ważne jest uwzględnienie różnych rodzajów alkoholu, takich jak wino, piwo, wódka czy drinki. Pamiętaj również o zapasie napojów bezalkoholowych dla osób, które nie piją alkoholu. Skonsultuj się z dostawcą lub profesjonalistą ds. wesel, aby dokładnie oszacować ilość alkoholu potrzebną na Twoje wesele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasjuszMag
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lut 2022
Posty: 42

PostWysłany: Pią 9 Cze 2023, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz naturalnie kręcone lub falowane włosy i marzysz o pięknych, zdefiniowanych lokach, suszarka z dyfuzorem stanie się Twoim najlepszym przyjacielem. Ten innowacyjny dodatek do suszarki pozwala na delikatne suszenie włosów, jednocześnie zachowując ich naturalne fale i kręcenie. Dyfuzor rozprasza powietrze, minimalizując ryzyko puszenia się i nadmiernego prostowania włosów. Dzięki temu osiągniesz efekt profesjonalnie ułożonych loków bez konieczności korzystania z dodatkowych narzędzi stylizacyjnych. Odkryj magię suszarki z dyfuzorem i podkreśl naturalne piękno swoich włosów!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Wto 20 Cze 2023, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy masz już jakieś gadżety na prezent z okazji Dnia Ojca? Myślę, że świetnym prezentem byłby kosz wędlin lub innych słodyczy https://smaczajama.pl/pl/p/Wino-Martin-Berdugo-Barrica-Ribera-del-Duero-0%2C75l/1660 Daj mi znać, jakie ciekawe rzeczy kupujesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vladimir.kerluke
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lip 2023
Posty: 4
Skąd: Kobusy

PostWysłany: Wto 4 Lip 2023, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swojej partnerce ostatnio na prezent dałem voucher do SPA, była zadowolona uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Sro 5 Lip 2023, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety ale mam mało czasu na to aby wbiegać za prezentami dla swojego brata na urodziny. W tym roku zadecydowałem że zrobię zakupy przez internet. Moja znajoma napisała mi, że tutaj https://www.toys4boys.pl/381-prezent-dla-brata można znaleźć sporo ciekawych gadżetów w dobrych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Wto 25 Lip 2023, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem zdania, że zawsze dobrym prezentem dla kobiety jest np. bon na masaż albo na jakieś zabiegi do https://perfectlook.clinic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
Strona 18 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group