Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

praca w cukierni

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Tort weselny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fionq
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Lis 2020
Posty: 32

PostWysłany: Pią 13 Lis 2020, 9:38    Temat postu: praca w cukierni Odpowiedz z cytatem

Cześć, trochę nie na temat ale może ktoś z Was wie, czy jakaś piekarnia lub cukiernia na terenie Warszawy szuka pracownika i prowadzona jest rekrutacja pracowników? Może to być praca za kasą jak również na kuchni przy wypiekach. Zależy mi tylko aby w tej branży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natalia Kasprzak
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lut 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sob 28 Sie 2021, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://gry-hazardowe-x.pl/perfect
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Sro 9 Lut 2022, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właściwie do każdej pracy trzeba mieć odpowiednie predyspozycje. Moim zdaniem każdy pracodawca powinien samodzielnie zdecydować, kto będzie mu potrzebny. Na stronie https://wspieramrozwoj.pl/artykul/237/sprawdzamy-najlepsze-systemy-ats-na-rynku czytałam o systemach ats i zastanawiam się, czy ktoś z Was może z nich korzystał? Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 661

PostWysłany: Czw 29 Gru 2022, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jeszcze nie udało się znaleźć ciekawej oferty pracy, to sprawdź na FACHPRACY dzisiejsze oferty pracy w Polsce, bo może akurat pojawiło się coś interesującego co warto byłoby rozważyć i spróbować swoich sił na nowym stanowisku, czy w innej branży. Czasami takie zmiany są potrzebne, abyśmy się zbyt szybko nie wypalili. Pozdrawiam i trzymam kciuki oczywiście za zmiany!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gineebra
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Sty 2023
Posty: 5

PostWysłany: Wto 10 Sty 2023, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to bym się bała, że się roztyję. Potrafię się opanować bez nadmiernym jedzeniem słodyczy, ale jak są na widoku to jakoś same wpadają do rąk język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Romek44
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sty 2023
Posty: 290

PostWysłany: Czw 16 Mar 2023, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że podstawą zawsze będzie znalezienie możliwości, które będą najbardziej korzystne w przypadku danej osoby. W internecie znaleźć można wiele różnych miejsc z ogłoszeniami. W https://fachpraca.pl/poradnik/strony-i-portale-z-ofertami-pracy/ widziałem więcej na ten temat. A w jaki sposób Wy podchodzicie do kwestii poszukiwania pracy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Tort weselny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group