Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Letnie sukienki
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
keely.swaniawski
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Kwi 2022
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto 26 Kwi 2022, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lato zbliża się wielkimi krokami, więc też powoli zaczynam rozglądać się za jakimiś sukienkami na lato. Trzeba nieco odświeżyć swoją garderobę oczko Może macie jakieś ciekawe propozycje? Od siebie mogę podesłać moje nowe odkrycie jakim jest ten butik - https://mosquito-sklep.pl/pl/102-sukienki-letnie . Jeszcze w nim nie kupowałam, ale wybór jest ciekawy uśmiech Co sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Butik Luisa
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 121

PostWysłany: Czw 9 Mar 2023, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będąc na etapie poszukiwań zarówno pięknych, dobrze wykonanych i funkcjonalnych ubrań wysokiej jakości i trwałości to serdecznie zapraszamy do naszego butiku https://luisacerano-bydgoszcz.pl/ w którym wyjątkowych możliwości zdecydowanie nie brakuje takich marek, jak Millestone, Baldinini, Cambio, czy również Luisa Cerano w tym oczywiście najnowszej kolekcji. Natomiast w razie dodatkowych pytań oczywiście służymy skuteczną poradą ze strony naszej profesjonalnej stylistki. Przygotowaliśmy również wiele świetnych promocji i wyprzedaży. Pozdrawiamy serdecznie i nasza obsługa pozostaje do dyspozycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wolf.bernice
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Mar 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 14 Mar 2023, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie sukienki są obecnie w modzie? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
avery.hayes
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Mar 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 16 Mar 2023, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę sobie zamówić taką sukienkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Pią 28 Kwi 2023, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na lato polecam satynowe sukienki, są wykonane z takiego cienkiego, lejącego materiału, niesamowicie miłe w dotyku! Zakochałam się w nich, kiedy szukałam inspiracji modowych na wesele: kliknij tutaj sukienki satynowe sprawdzą się na wesele, imprezę, do pracy. No uważam, że nie ma sytuacji, do której by nie pasowały. oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group