Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nie podobałam się sobie na ślubie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Suknia ślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
justy91
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Mar 2023
Posty: 1

PostWysłany: Wto 14 Mar 2023, 13:36    Temat postu: Nie podobałam się sobie na ślubie Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny,
mam problem, jestem pół roku po ślubie, niedawno otrzymałam zdjęcia od fotografa i się zaczęło. Właściwie od początku miałam problem z suknią. Bardzo szybko się na nią zdecydowałam, właściwie odrazu w salonie skuszona promocją i tym że wówczas wydawało mi się że wyglądam cudnie. Czar jednak prysł na przymiarkach, gdy przestała mi się ona podobać..koronka...wszystko, nie była też do końca dopasowana do mojej sylwetki, niestety salon dał ciała a ja nie miałam siły się kłócić (ewidentnie chcieli jak najmniej pracy włożyć w dopasowania). Wkońcu machnęłam ręką i poszłam w niej do ślubu, wierzyłam że jako tako się obroni, w końcu tylko góra nie leżała idealnie, za to piękny tren i generalnie dół sukni pięknie się układał. Teraz po czasie, gdy już emocje opadły...pluje sobie w brodę...z perspektywy czasu kupiłabym kolejną i wydała te kilka tysięcy złoty na inną. Powiedzcie mi jak sobie z tym poradzić? wiem że to pierdoła i są ważniejsze sprawy w życiu...wszyscy mówili że pięknie wyglądam..ale patrzyli na całość a ja widzę że suknia w której brałam ślub była niedopasowana....Wklejam link do zdjęcia [/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Suknia ślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group