Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Renault

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na wesoło
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasia.claims
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Wrz 2022
Posty: 21

PostWysłany: Sro 14 Wrz 2022, 11:08    Temat postu: Renault Odpowiedz z cytatem

Pare lat temu mieszkałam w UK. Tam właśnie poruszałam się swoją ulubioną renowką uśmiech dopóki niestety jakiś facet nie wjechał mi w tył auta smutny Na szczęście znalazłam DNS Claims i dzięki ich pomocy dostałam szybko pieniądze za auto i mogłam szybko kupić sobie nowszy model uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Wto 20 Wrz 2022, 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2 lata temu jeździłam Renault Clio i przydarzyła mi się podobna sytuacja. Tyle tylko, że w Polsce. Pieniądze wypłacone mi z ubezpieczenia sprawcy kolizji niestety nie wystarczyły na kupno innego samochodu od ręki. Ponad rok czasu poruszałam się komunikacją miejską mając tego serdecznie dość. Nie chciałam brać kredytu na auto w obawie o koszty, jednak gdy natrafiłam na ofertę salonu https://store.vwfs.pl/oferty/skoda uświadomiła sobie, że da się w obecnych czasach porządny pojazd sfinansować na korzystnych warunkach. Nabyłam poleasingową Skodę Octavię z 2019 rocznika- zadbaną, objętą gwarancją. Znów cieszę się nieograniczoną mobilnością. Samochód sprawdza się świetnie, jest też reprezentacyjny i nowoczesny w takim stopniu jak oczekiwałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamela.sauer
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Wrz 2022
Posty: 1
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 21 Wrz 2022, 6:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro jesteśmy przy francuskich autach, to może mi powiecie co myślicie o Citroenie? Najbardziej interesuje mnie C4, bo to dosyć spora osobówka, moim zdaniem idealna dla rodziny 2+2 uśmiech
_________________
jazda próbna citroen
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 573
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 21 Paź 2022, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli natomiast chodzi o katalizatory samochodowe to warto pamiętać o tym, że zużytą część można sprzedać na skupie. To dobre rozwiązanie w momencie, gdy należy zakupić nową część.
_________________
Domy szkieletowe trzebinia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 6 Lut 2023, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku świetnie sprawdza się serwis samochodowy Wysogotowo: https://autokorbas.pl/ . To uczciwy mechanik, z którego usług z pewnością będziecie zadowoleni. Zachęcam do kontaktu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Nie 26 Lut 2023, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się, że trafiłam na stronę https://wlejolej.pl/ Inaczej nie miałabym zielonego pojęcia, jak prawidłowo wlać olej do silnika. Super, ze w sieci można znaleźć takie poradniki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krainafilmow
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Gru 2022
Posty: 14

PostWysłany: Pon 13 Mar 2023, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eeee tam, mi jak ktoś w tył wjechał to całka poszła i tyle z tego

-----------------------------

https://krainafilmow.com/film/gdzie-obejrzec-mala-syrenka-caly-film/
_________________
Wieloryb
Gra Fortuny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
domijka
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Maj 2022
Posty: 23

PostWysłany: Sro 3 Sty 2024, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ile planujesz wydać? Bo jak podasz widełki, to z chęcią podam Ci niezawodnych modeli. Swoją drogą, jak już wybierasz auto, to poszukaj też mechanika, bo o dobrego trudno. Sama dobrze wiem, ile czasu mi zajęło, zanim trafiłam na aldę - http://aldamotorsport.pl/ferrari-opole/. Na całe szczeście trafiłam do nich dzięki znajomym i z ich usług korzystam do dziś. Normalnie, pełna profeska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3593

PostWysłany: Sro 27 Mar 2024, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosmetyki do pielęgnacji Waszych pojazdów kupicie w rewelacyjnym
sklepie detailingowym https://detailstore.pl/ Oferta tego miejsca skierowana jest do odbiorców detalicznych, studiów auto pielęgnacji Auto SPA, a także myjni ręcznych. Znajdziecie tam wysokiej jakości kosmetyki samochodowe, urządzenia, akcesoria oraz całe zestawy do detalingu. Możecie być pewni że sprawdzą się idealnie ponieważ firma oferuje swoim klientom świetny produkt w przystępnej cenie. W tej branży posiadają ogromne doświadczenie i chętnie pomogą Wam wybrać produkty idealne dla Was. Zajrzyjcie do nich koniecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na wesoło Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group