Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prezent na chrzest...?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Czw 24 Wrz 2015, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rusnacci napisał:
Ja w tym roku zostałam chrzestną <3. Kupiłam złoty łańcuszek i medalik - miniaturkę Maryi. I do tego olbrzymiego misia pluszaka na allegro uśmiech. Ponad metr jak siedział.

To jest zawsze trafiony prezent.uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alinka22
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lip 2016
Posty: 116

PostWysłany: Wto 19 Lip 2016, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio szukałam pomysłu na prezent na chrzciny. Powiem Wam,że to wcale nie jest taka łatwa sprawa.. Szukałam w sklepach zabawek, nawet w internecie czytałam co najlepiej kupić: https://sprzedajemy.pl/poradnik/co-kupic-na-chrzest-lista-najpopularniejszych-prezentow-na-chrzciny-art907 i ostatecznie zdecydowałam się na taką pamiątkową książeczkę ze wspólnymi zdjęciami. Sama ją zaprojektowałam. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vudankim
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 69

PostWysłany: Sro 14 Wrz 2016, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może jakieś tanie zabawki rozwiążą sprawę ? W nowo otwartym sklepie FokaStara znajdziesz mnóstwo ciekawych zabawek dla dzieci. Posiadają produkty od Polskich producentów oraz sprowadzają z Chin. Jak się pośpieszysz to załapiesz się na 5% rabat - tylko pamiętaj podczas zakupu wpisać kod 'START2016'.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Delix
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Wrz 2016
Posty: 10
Skąd: Białowieża

PostWysłany: Sro 28 Wrz 2016, 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzesełko do karmienia jest świetnym pomysłem, dziecko będzie mogło w nim siedzieć już od +/- 1wszego roku życia, a skończy...ohohoho i jeszcze trochę później, do 4 r.z. jak znalazł oczko.gif żebyś nie miała wyrzutów sumienia ze kupujesz cos, czego zacznie ozywać dopiero za jakiś czas dokup jakis maly drobiazg, kolczyki, czy nawet jakaś fajna, mądra książeczkę z serii tych \'materialowych\' od srodka (gdzie można cos dotknąć, gdzie cos wydaje dzwieki) Naprawdę to świetny pomysł, gratuluje inwencji
_________________
Zajrzyj w siebie! W twoim wnętrzu jest źródło, które nigdy nie wyschnie jeśli potrafisz je odszukać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Czw 15 Gru 2016, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze będą po prostu pieniadze dla dzieciaczka. Myślę,że rodzice najlepiej będą wiedzieli jak je skutecznie spożytkować.

Jeśli koniecznie jednak chcecie podarować coś materialnego to zerknijcie sobie tutaj:
http://www.megakoszulki.pl/sliniak-z-wlasnym-nadrukiem-grafika

Na stronie możecie zaprojektować śliniaczek z własnym nadrukiem. Myślę, że jest to oryginalna opcja prezentowa uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Pią 15 Wrz 2017, 6:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze byłam za praktycznymi prezentami, które po prostu się przydadzą. Oczywiście można też porozmawiać z rodzicami, bo pewnie najlepiej wiedzą, co ich dziecku się przyda, ale prezenty typu ubranka, kosmetyki dziecięce, zabawki czy pieluszki na pewno będą zawsze mile widziane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Sob 13 Sty 2018, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej to dac dwa prezenty - swiecki i koscielny. Koscielny to wiadomo - czy to jakis obrazek, czy moze lancuszek srebrny/zloty z wisiorkiem itp. A 'swiecki'? - mozna, tak jak mowisz, wlasnie ustalic z rodzicami co potrzebuja, albo cos samemu probowac kupic jako niespodzianke. Kojarzycie kocyki z materialu minky? Jesli nie, to spojrzcie: http://maylily.pl/ to najdelikatniejsza tkanina, przemila w dotyku, idealna wlasnie dla maluchow (ale i nie tylko). Moze taki kocyk (moze byc nawet z imieniem) bedzie dobrym pomyslem na prezent?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fotoss
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 23

PostWysłany: Nie 14 Sty 2018, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie MAYLULY o ile dobrze pamiętam to polski producent tak? Swego czasu zmawialiśmy od nich właśnie kocyk i szlafroczek, zresztą można zamówić u nich specjalną dedykacje z imieniem np. co jeszcze bardziej sprawi, ze taki prezent nada się na chrzest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 421

PostWysłany: Czw 9 Mar 2023, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jaki sklepie W zamawialiście zaproszenia na chrzest Waszego dziecka i dlaczego? Jeżeli chodzi o mnie, to wszystkie zaproszenia na chrzest święty dla gości zamawiałem w polecanym mi sklepie internetowym FarrowDesign, ponieważ oferują wysoką jakość w rozsądnej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group