Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Rozstępy
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Katie3
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Kwi 2021
Posty: 27

PostWysłany: Sro 21 Lip 2021, 12:41    Temat postu: Rozstępy Odpowiedz z cytatem

Cześć. Po ciąży zostało mi bardzo dużo rozstępów i zastanawiam się nad ich korektą za pomocą lasera frakcyjnego w Esderm. Co o tym myślicie, próbowałyście tej metody?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vancia
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Maj 2021
Posty: 38

PostWysłany: Czw 29 Lip 2021, 21:30    Temat postu: Olejek busajna Odpowiedz z cytatem

Na rozstępy najlepszy jak dla mnie okazał się Olejek Busajna. Polecam, nawilża, ujędrnia skóre, pomaga właśnie na rozstępy czy cellulit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Nie 19 Wrz 2021, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie bardzo dobre efekty przyniosło zdrowe odzywianie w połączeniu z treningami. Stosowałam również kremy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nato
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Paź 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pią 22 Paź 2021, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku bardzo pomocne okazało się serum ze strony https://lanimes.pl - stosowałam regularnie i rozstępy stały się blade i mało widoczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sammbido
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Paź 2021
Posty: 3

PostWysłany: Wto 26 Paź 2021, 18:12    Temat postu: .... Odpowiedz z cytatem

Jest wiele sposobów jak sobie z nimi radzić.
_________________
Bez suplementów daleko nie zajdziesz. Jeśli chcesz prowadzić zdrowy tryb życia, już dzisiaj sprawdź nasz serwis. Oferujemy kompleksowe pakiety rozwiązań dla każdego klienta. Sprawdź odżywki dla sportowców
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nowakhania92
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 4

PostWysłany: Wto 21 Gru 2021, 13:24    Temat postu: Re: Rozstępy Odpowiedz z cytatem

Katie3 napisał:
Cześć. Po ciąży zostało mi bardzo dużo rozstępów i zastanawiam się nad ich korektą za pomocą lasera frakcyjnego w Esderm. Co o tym myślicie, próbowałyście tej metody?

Resurfacing to słowo klucz, którego powinnaś szukać uśmiech Ten zabieg działa cuda na rozstępy. Poczytaj o przebiegu i przeciwwskazaniach https://oneclinic.pl/zabiegi/zabiegi-laserowe/zageszczenie-skory-resurfacing/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anielkaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Gru 2021
Posty: 36

PostWysłany: Sob 22 Sty 2022, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie koleżanka poleciła Olejek Busajna, na prawde skutkuje.Polecam i ja ten naturalny olejek. Znakomicie ujędrnia i nawilża skóre
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 661

PostWysłany: Pon 6 Mar 2023, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto dbać o pielęgnację swojego ciała, aby skutecznie radzić sobie z różnymi niedoskonałościami. Jeśli pojawił się problem z rozstępami w okresie ciąży to zdecydowanie polecam sprawdzić ofertę apteki Gemini https://gemini.pl/kategoria/ciaza-i-macierzynstwo/kosmetyki-dla-kobiet-w-ciazy/rozstepy w której znajdziesz wiele skutecznych maści i preparatów, które mogą Ci z tym pomóc. Pozdrawiam i daj znać, czy udało się z tym uporać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malgoro
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Kwi 2023
Posty: 21

PostWysłany: Sro 26 Kwi 2023, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na cellulit, rozstępy a nawet zmarszczki doskonały jest ten naturalny Olejek Busajna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Allika
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Maj 2022
Posty: 47

PostWysłany: Sro 2 Sie 2023, 0:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olejek Busajna jest mega. Ujędrnia, nawilża, ładna opalenizna jest po nim. Doskonały jest
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group