Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

FACET i ....
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 25 Maj 2011, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój Połówek sam używa kremów do rąk, a w zimie do twarzy. Strasznie mu się skóra wysusza od zimna, a dodatkowo też jest mechanikiem więc łapki to już przez cały rok. Jak zapomni rąk posmarować to sam się źle czuje. Wątpię jednak żebym dała radę go na coś więcej namówić Wink

Ale powiem wam, że przed weselem siostry jak był makijaż to nawet mój tata się zgodził usiąść i pozwolił sobie przypudrować buźkę i delikatnie ukryć cienie pod oczami - ma bardzo mocne cienie i przez to wygląda na wiecznie zmęczonego. I nawet mu się podobało Very Happy hehehehe A przy tym trochę śmiechów było jak fotograf mu zdjęcie zrobił Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Sro 25 Maj 2011, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja walczę z moim M. o stosowanie tego kremu do rąk, ale jest ciężko. Na szczęście jeśli chodzi o kosmetyki do twarzy to jest lepiej, ale poniekąd zmusza go do tego sytuacja - ma wrażliwą skórę twarzy i po goleniu zawsze jest czerwony i go piecze cała twarz - nakupowałam mu kosmetyków chłodząco - łagodzących począwszy od żelu do golenia, przez balsam po goleniu, na kremie na co dzień kończąc - i jest mały sukces - pamięta o stosowaniu (sprawdzam potajemnie zawartość buteleczek oczko ) może nie codziennie, ale jest dobrze. Teraz tylko jakoś muszę powalczyć o ten krem do rąk oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 25 Maj 2011, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fantazja napisał:
Mój M. też jest mechanikiem (a w dodatku uważa, że rękawiczki ochronne mu przeszkadzają w pracy (!) ) i też niestety jego dłonie nie wyglądają zbyt dobrze, ale co jakiś czas mu trochę pomagam. Do kosmetyczki nie chciał iść, ale mówi, że przed ślubem się wybierze na oczyszczanie cery i jakiś manicure. Sądzę jednak, że jedna wizyta to będzie mało a na więcej się pewnie nie zgodzi i sama będę musiała mu te jego łapki doprowadzić do normalności. Staram się to robić na co dzień, ale nie jest to łatwe.

ja z zamiłowania obcinam mojemu K. paznokcie,skórki itp itd., on to bardzo lubi więc czemu nie Very Happy lubię go też golić maszynką elektryczną, kładzie się na moich nogach i gole mu wąsy i brodę uśmiech używa też mojego peelingu do twarzy, ale nie krzyczę na niego, pozwalam mu język kremu do twarzy nie znosi, sama czasem go smaruję, ale się wykręca jak dziecko i krzyczy "tylko nie po ustach, bo będę miał tłuste, no zostaw już, koniec!wykrzyknik" uwielbiam go Very Happy ręce też, sam czasem smaruje, ale to od święta. faceci uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misia1608
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 196

PostWysłany: Sro 25 Maj 2011, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój używa tylko kremu do rąk i to jeszcze od czasu do czasu jak mu się przypomni. Czasami myślę sobie fajnie jest być facetem, oni się urodą nie przejmują a my tu sobie urozmaicamy czas makijażami, peelingami i innymi uśmiech chociaż w końcu to przyjemne
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Czw 26 Maj 2011, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skórki i paznokcie to ja mojemu katuję, ale u stóp - u rąk się boi, że mu krzywdę zrobię (chociaż akurat ja bym się bardziej o stopy bała oczko ). Ehhh faceci, faceci ... oczko zrobiłam kiedyś M. maseczkę z białą glinką, oczywiście nie posłuchał, że już czas ją zdjąć (zaraz, zaraz tylko się ten program skończy) i potem już zejść bez walki nie chciała oczko stwierdzam, że facet + kosmetyki = niezły ubaw oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewa88
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Kwi 2018
Posty: 1

PostWysłany: Czw 26 Kwi 2018, 19:43    Temat postu: Re: FACET i .... Odpowiedz z cytatem

tomaszlacki napisał:
Chyba nie było takiego pytania na forum więc do rzeczy:
czy facet powinien iść do kosmetyczki przed ślubem?
Społeczeństwo mamy takie jakie mamy - najbardziej kolorowe ubranie dla mężczyzny to czarny, szary lub ewentualnie (jeśli jest mega odważny to granatowy) - inaczej mówią pedał...oczko
Dlatego tez pytanie co sądzicie o facetach którzy przed ślubem odwiedzą salon kosmetyczny...
Pozdrawiam


Jak ma potrzebę to czemu nie.
_________________
salon-netia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Sro 3 Kwi 2019, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój facet i.. strzyżenie= masakra.
Naprawdę.
Krystian tak bardzo nie lubi się strzyc, że czuję się, jakbym pod tym względem miała małe dziecko pod opieką. Kiedy musi już wybrać się do fryzjera, to staje się markotny.. Dlatego patrzyłam na Maszynki do strzyżenia Moser na Ceneo.pl i myślę, że na święta to dostanie. Nauczę się obcinać go i będziemy tę sprawę załatwiać w domu. Masakra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 13 Lut 2023, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, w domu zawsze przyda się dobra maszynka do włosów: https://tiross.pl/27-golarki-do-wlosow-. Dla facetów jest to bardzo duże ułatwienie. No i nie muszą dzięki temu w przeciwieństwie do nas co chwila biegać do fryzjera uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pradlo
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Lip 2020
Posty: 40
Skąd: lublin

PostWysłany: Pią 3 Mar 2023, 12:09    Temat postu: Dbanie o figurę mężczyzna Odpowiedz z cytatem

Mój mąż zażyczył sobie nowy dres z bawełny
https://blogsklepupradlo.pl/2023/02/22/jaki-ubior-na-przejazdzki-rowerowe/
i jeździ codziennie na rowerze by do wiosny nabrać formę i zgubić parę kilo.
_________________
bielizna z jedwabiu wiskozowego
halki
pizamy koszule
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group