Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaki prezent na slub?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Sro 20 Kwi 2022, 8:53    Temat postu: Jaki prezent na slub? Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, mam totalna pustkę w głowie. Tydzień temu dostałam zaproszenia na ślub na ten weekend. Bez wesela, sama uroczystość w kościele i obiad. Kompletnie nie wiem co mogę dać im na prezent. Mają wszystko. Od dawna mają mieszkanie więc w nim wszystko jest. Dziecka nie ma i o planach takich nic mi nie wiadomo. Nie dysponuje zbyt dużym budżetem ale nie chciałabym też wyjść na sknere, chociaż że wszystkich gości pewnie będę tą najbiedniejsza to jednak chciałabym dać im coś co nie będzie kosztowało miliony monet ale będzie wyglądało jak trzeba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Czw 21 Kwi 2022, 7:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bilety na https://energylandia.pl/ Nie wiem, czy Twoim bliskim to pasuje, ale 99 proc. osób lubi takie rzeczy. Po prostu tam nie da się nudzić, atrakcji jest całe mnóstwo, wszystko w jednym miejscu. Opcja na jeden lub więcej dni, natomiast nie ma mowy o nudzie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PawełW
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Gru 2021
Posty: 362

PostWysłany: Wto 17 Maj 2022, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Printing House drukuje wszystko,w tym też można zamówić ciekawe prezenty na ślub Drukarnia wielkoformatowa Warszawa https://printinghouse.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Sro 21 Wrz 2022, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepsza jest ksiażka na prezent. Dla każdego jest to fajny sposób spędzenia wolnego czasu, z tym, że jedni wolą czytać nieustanni a drudzy raz na jakiś czas. A znalazłam fajny tytuł w taniejksiazce > https://www.taniaksiazka.pl/t/najlepsze-prezenty-na-Mikolajki i chyba go zamówię. Akurat dostanę go na urodziny taty w czerwcu. Co o tym myślicie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
esmith
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Gru 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 12 Gru 2022, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz najczęściej daje się koperty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amalia
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Gru 2022
Posty: 7

PostWysłany: Pon 12 Gru 2022, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na twoim miejscu odwiedziłabym sklep z winami aby wybrać coś specjalnego. Wiem że na weselach alkohol leje się strumieniami, ale w takich miejscach jak sklepy typowo winiarskie znajdziesz takie rarytasy o jakich nawet para młoda nie słyszała uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DonDen
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Mar 2023
Posty: 1

PostWysłany: Czw 2 Mar 2023, 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszy prezent można dostać w banku albo mennicy uśmiech Uważam, że jeżeli nie wiemy co komuś jest na pewno potrzebne to nic lepszego niż koperta nie istnieje - ta ma zdolność do przekształcania się w dowolny przedmiot czy usługę wesoły
_________________
Pozdrawiam, i zachęcam do portalu randkowego
https://smartpage.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group