Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdzie pojechać?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luciah
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Paź 2022
Posty: 64

PostWysłany: Wto 20 Gru 2022, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli myślicie już o urlopie feriach czy majówce to ośrodek tleń atrakcje ma i to pełno. Są spływy kajakowe, kazda konna i wiele wiele innych. Według mnie opcja warta rozważenia uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Laralla
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lis 2022
Posty: 51

PostWysłany: Wto 20 Gru 2022, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam skorzystać Ci z biura podróży Konsorcjum.pl. Mają bardzo dużo kierunków wprost idealnych na podróż poślubną. Może Hawaje? Piękne i zielone miejsce, odpoczynek nad Oceanem Spokojnym czy aktywne spędzanie czasu podczas surfingu. Każdy znajdzie coś dla siebie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arlettena
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Cze 2019
Posty: 230

PostWysłany: Sro 21 Gru 2022, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miała być Turcja ale odpuściłam. Dlatego będziemy zwiedzac Austrię (tu mieszkamy) i okolice. Pasawe, Bratysławę, kolejny raz Pragę. Ostatnio był Wieden oczko

W Polsce polecam zaplanowanie sobie wycieczki po Krakowie, miasto mnie po prostu urzekło ostatnio jak tam byłam:
https://cracowcitybreakers.pl/wycieczki/

Warto jest przy tym wziąc pod uwagę wycieczki po Krakowie z przewodnikiem. Można zobaczyć o wiele więcej niż w przypadku zwiedzania samodzielnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomaszu32
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 149

PostWysłany: Sob 31 Gru 2022, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to zorientować się, w jaki sposób moglibyście dzisiaj zaopatrzyć się w odpowiednią odzież. Na stronie https://www.rdn.pl/news/modne-damskie-kurtki-softshell-to-cos-wiecej-niz-kroj-i-kolor-na-te-cechy-zwroc-szczegolna-uwage czytałem o dobrze damskich softshelli. Ktoś z was korzysta z tego typu odzieży? Ciekawi mnie, jakie macie na ten temat zdanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3608

PostWysłany: Sro 4 Sty 2023, 7:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze polecam obiekt zlokalizowany w centrum Białegostoku, którego ofertę znajdziecie na stronie https://royal-hotel.pl/. Jest to świetne miejsce gdzie znajdziecie nie tylko luksusowy hotel, ale również przepyszną restaurację, Browar Stary Rynek, Instytut Kosmetyczny Dr Irena Eris Beauty Parner oraz strefa Wellness z basenem, saunami, jacuzzi i siłownią a nawet klub bilardowy. Dodatkowo w bliskim sąsiedztwie zlokalizowanych jest wiele atrakcji turystycznych a fachowa i miła obsługa sprawi że poczujecie się jak w domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
enkidu
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Mar 2017
Posty: 24

PostWysłany: Pią 20 Sty 2023, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że bardzo fajną propozycją są wyspy - Malta, Cypr albo Rodos. Pogoda zawsze tam jest piękna i słoneczna, a jak ktoś lubi pozwiedzać to bez problemu znajdzie się wiele ciekawych, historycznych miejsc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jadzianna
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Lip 2022
Posty: 69

PostWysłany: Sob 21 Sty 2023, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy, co lubisz robić i w jakim klimacie czujesz się dobrze. Ja uwielbiam wysokie temperatury, dlatego zdecydowałam, że w tym roku trzeba odwiedzić Arubę. Jeśli chodzi o biuro, to ponownie zdecydowałam się na skorzystanie z pomocy Konsorcjum.pl. Mają świetne hotele w swojej ofercie na tej wyspie, jeden z nich ma dostęp do plaży z flamingami!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elyssa.kilback
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Lut 2023
Posty: 1
Skąd: Rabka-Zdrój

PostWysłany: Wto 14 Lut 2023, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wycieczka samochodem po Małopolsce to doskonały pomysł na udany weekend z dziećmi. Jeśli chodzi o atrakcje dla dzieci, Małopolska ma wiele obiektów, które spodobają się najmłodszym. Choć ciekawe rzeczy dla dzieci zawsze oznaczają coś innego, liczebność i różnorodność atrakcji pozwala zadowolić każdego malucha. Zatem gdzie z dzieckiem?
_________________
atrakcje dla dzieci małopolskie i okolice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Laralla
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lis 2022
Posty: 51

PostWysłany: Sro 22 Lut 2023, 0:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może coś rajskiego, ale nie tak obleganego, przykładowo Aruba? Cudowne miejsce, byliśmy z mężem z biurem podróży Konsorcjum.pl. Hotel Renaissance jest niesamowity i oferuje bezpośrednie zejście do plaży z flamingami! Niesamowicie piękne miejsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3608

PostWysłany: Wto 28 Lut 2023, 8:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspaniałym doświadczeniem będzie dla Was wycieczka motocyklowa jaką organizuje firma https://motofiesta.eu/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Następny
Strona 12 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group