Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomysły na obiad
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 270, 271, 272
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
z0wie
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Sty 2019
Posty: 19

PostWysłany: Pią 20 Sty 2023, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówiąc całkiem szczerze to mnie jakoś nie przekonywuje jedzenie na mieście. Może jeszcze kilka lat temu jak był większy wybór. Natomiast na ten moment to porcje znacznie się zmniejszyły, a ceny poszły mocno do góry. Stąd też tak wiele osób zainteresowało się gotowaniem w domowym zaciszu bo jest to opłacalne. Przecież nic nie stoi na przeszkodzie by ugotować obiad i mieć do na 2-3 dni. W internecie znajdziemy wiele sprawdzonych przepisów, na łamach takich serwisów jak - https://uwielbiam.pl/przepis/mini-rogaliki To świetna okazja by zaskoczyć swoich najbliższych, czymś pysznym. Może to być chociażby nadchodzący tłusty czwartek.

Ostatnio zmieniony przez z0wie dnia Pią 3 Lut 2023, 21:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
makintoszka
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Lut 2023
Posty: 5

PostWysłany: Sro 1 Lut 2023, 5:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

We mnie chyba płynie włoska krew bo na obiad uwielbiam makarony w każdej postaci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fluuksa
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lis 2016
Posty: 149

PostWysłany: Sob 25 Lut 2023, 0:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie macie czasu na gotowanie to najlepszą opcją będzie makaron z sosem (jakim tylko chcecie). Polecam Makaron konjac spaghetti bezglutenowy BIO 385 g - Better Than Foods - https://fitorsweet.pl/Ryze,-kasze,-makarony/Makarony/Bezglutenowy/Do-spaghetti/Makaron-konjac-spaghetti-bezglutenowy-BIO-385-g---Better-Than-Foods . Nie ma co zajadać się cały czas tylko białymi, pszennymi makaronami, skoro są tak różne do wyboru uśmiech I dużo zdrowsze też uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prosta
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Sob 25 Lut 2023, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam, że bardzo dużo pomysłów na posiłki jest do urządzenia Thermomix. Samo urządzenie jest praktyczne, a w przystawce do Varomy można gotować na parze. Akcesoria do Thermomixa można kupić w CucinaOra®, dodam, że w bardzo korzystnych cenach. Chyba czas już nadszedł, by wejść na wyższy stopień kulinarny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3607

PostWysłany: Czw 13 Kwi 2023, 5:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie lubisz i nie chcesz spędzać godzin na przygotowywaniu posiłków to możesz sobie ułatwić ten proces i kupić Thermomix. Swój kupiłam kontaktując się z https://www.dolorescooking.pl/inspiracje/robot-thermomix/. Była to bardzo dobra decyzja a dzięki temu że proces zakupu odbywał się przez przedstawiciela zostałam szczegółowo poinformowana o jego funkcjach i możliwościach co znacząco ułatwiło mi rozpoczęcie korzystania z niego. Polecam Wam kontakt z tą Panią, jest niezwykle miłą i kompetentną osobą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Czw 13 Kwi 2023, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie nie mam ostatnio pomysłów na obiady
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 421

PostWysłany: Pon 6 Lis 2023, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczcie na stronę producent wędlin w tym markowym sklepie kupicie najlepszej jakości mięso i wędliny prosto od producenta. Myślę, że warto bo są zdecydowanie smaczniejsze i świeższe. Ja zawsze u tego producenta kopiuję tradycyjne wyroby mięsne bo mi bardzo smakują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Sob 11 Lis 2023, 0:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy z nas ma chyba codziennie ten sam dylemat, czyli coś zjeść na obiad. Czasem tych przepisów po prostu zaczyna brakować i szuka się różnego rodzaju inspiracji oraz pomysłów na obiad. W internecie na pewno ich nie brakuje. Ja mogę podpowiedzieć, że jest strona https://zielonysrodek.pl/ , na której znajdziecie przepisy dla każdego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3607

PostWysłany: Pon 15 Kwi 2024, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niesamowicie wartościowe informacje znajdziecie odwiedzając stronę https://atmax.pl/jakie-korzysci-zdrowotne-moze-przyniesc-catering-dietetyczny/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 270, 271, 272
Strona 272 z 272

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group