Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

podziękowania nietypowe - portret ręcznie wykonany

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców
View previous topic :: View next topic  
Author Message
marekmarek82
początkujący
początkujący


Joined: 16 Sep 2012
Posts: 1

PostPosted: Sun 16 Sep 2012, 19:15    Post subject: podziękowania nietypowe - portret ręcznie wykonany Reply with quote

Witam.
Chciałbym przedstawić Wam niebanalny pomysł na podziękowania dla rodziców. Zapewne każdy ma z tym problem, dlatego postanowiłem wyjść naprzeciw.
Wykonuję portrety artystyczne we wszystkich technikach. Myślę, że warto się zastanowić nad takim rodzajem podziękowań. Młode pary często zamawiają portrety ze starych zdjęć rodziców z ich ślubu i proszę mi uwierzyć, że radość jest wielka. Wklejam link z Allegro, tam jest kilka przykładów.
http://allegro.pl/portret-portrety-ze-zdjecia-oprawa-gratis-i2632545233.html
Pozdrawiam wszystkich czytających uśmiech
Marek
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
sewena
początkujący
początkujący


Joined: 22 Feb 2023
Posts: 4

PostPosted: Wed 22 Feb 2023, 10:51    Post subject: torby papierowe i zdobne Reply with quote

Polecam torby papierowe w AWIH. Można kupić po jednej sztuce i w cenie producenta. Tutaj strona: https://awih.pl
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group