Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Hiszpania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sokow
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 214

PostWysłany: Czw 6 Paź 2022, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wycieczka za granicę super sprawa, ja sama też się wybieram do Hiszpanii akurat w tym roku, ale tylko na kilka dni. W Polsce ostatnio pogoda nie dopisuję a chciałam się już trochę opalić żeby tam nie spalić na tym mocniejszym słońcu i znalazłam ciekawy produkt Melanotan, który wydobył mi opaleniznę bez wychodzenia na słońce. Produkt jest naprawdę ciekawy, nie spodziewałam się, że tak fajnie działa. https://melanotan.biz/ na stronie można sobie o nim więcej poczytać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arlett
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Gru 2021
Posty: 60

PostWysłany: Czw 13 Paź 2022, 5:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie ofertę biura podróży ITAKA w aplikacji dostępnej na https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.itaka.itaka Ich aplikacja jest darmowa i zawiera całą ofertę tego biura. Szybko i łatwo zarezerwujesz tam wakacje, pobierzesz dokumenty do druku itd. Bilety są mega tanie a hotele i wycieczki zaopatrzone są w zdjęcia, opisy i opinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Jadzianna
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Lip 2022
Posty: 69

PostWysłany: Sob 21 Sty 2023, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w swojej podróży poślubnej byłam na Arubie. Cudowne wspomnienia, które zostaną w mojej pamięci na lata! Zdecydowaliśmy się na podróż zorganizowaną przez biuro Konsorcjum.pl i była to świetna decyzja! Nasz hotel był przegenialny i miał dostęp do plaży z flamingami!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
laviet
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Sty 2023
Posty: 48

PostWysłany: Pon 30 Sty 2023, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wakacje, to lubimy się intensywnie opalać, aj za to stosuję produkt do opalania jakim jest melanotan. Fantastycznie działa i jego efekty widoczne są dość szybko, pozostając na długo. Ja kupuję go na stronie https://melanotan.biz/ gdzie również jest więcej informacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
makintoszka
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Lut 2023
Posty: 5

PostWysłany: Sro 1 Lut 2023, 5:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hiszpania jest piękna. Byliśmy już kilka razy i z pewnością się jeszcze nie raz wybierzemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Laralla
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lis 2022
Posty: 51

PostWysłany: Sro 22 Lut 2023, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie mąż przekonał na rejs po Karaibach i dobrze zrobił! Oferta w biurze podróży Konsorcjum.pl jest naprawdę atrakcyjna, statek wycieczkowy jest nieziemski i bardzo luksusowy - można na nim odnaleźć wszystko to, czego się potrzebuje!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marzenka00
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 42

PostWysłany: Czw 21 Wrz 2023, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My lecimy na Hawaje z biurem Konsorcjum.pl. Po całym przed weselnym maratonie stwierdziliśmy, że potrzebujemy się na chwilę odciąć, odpocząć i nacieszyć się sobą. Mamy tam nocleg z aneksem kuchennym w spokojnej części plaży Waikiki - idealnie. Nie mogę się doczekać na ten wspólny czas <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Sob 23 Wrz 2023, 6:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie ze w Hiszpanii mozna kupić nieruchomość w bardzo dobrej cenie? Zobaczcie tu https://www.astat-automatyka.pl/tanie-nieruchomosci-do-kupienia-w-hiszpanii/ Mieszkania w Hiszpanii są w cenach niższych niż w naszym kraju. A poza tym można mieszkanie po spędzonym urlopie rzeznaczyć na wynajem i mieć dodatkowy dochod.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group