Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Smartfon
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maczek2
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2017
Posty: 11

PostWysłany: Czw 9 Wrz 2021, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy znajomi polecali mi Xiaomi redmi Note, ale powiem Wam że u mnie się nie sprawdza - działa powoli i zamula.
_________________
Wszystko jest tak dobre bądź złe, jakim czyni to nasze mniemanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aurore.gutmann
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Wrz 2021
Posty: 4
Skąd: Mszana Dolna

PostWysłany: Czw 9 Wrz 2021, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaką markę polecacie najbardziej? Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pent
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Wrz 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw 9 Wrz 2021, 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że jeżeli chodzi o telefony to najlepszym rozwiązaniem jest iphone, korzystam z tego telefonu od dawna i jeszcze mnie nie zawiódł. Na https://repairlab.pl znalazłem ostatnio fajną ofertę jeżeli chodzi o naprawę, więc nawet awaria nie jest mi teraz straszna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1043

PostWysłany: Pią 10 Wrz 2021, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o telefony, to można dostać niezłego zawrotu głowy podczas wybierania odpowiedniego modelu. Moim zdaniem warto zajrzeć sobie na stronę Ceneo, gdzie znajdziecie jakościową porównywarkę, dzięki której zaoszczędzicie trochę środków. Udało mi się zakupić ten model telefonu Samsung A51 5G i dzięki portalowi Ceneo sporo zaoszczędziłam. Moim zdaniem się opłaca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 561

PostWysłany: Pią 17 Wrz 2021, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już jesteśmy w temacie telefonów, to powiem wam, że mnie samej ostatnio udało się zamówić Huawei P40 Lite bardzo promocyjnej cenie. Bardzo zależało mi na tym modelu, ponieważ wiem, że jest bardzo intuicyjny, nie zacina się, a także ma przepiękne kolory i wysoką jakość dźwięku. Macie te telefony w swoich wyposażenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Romek44
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sty 2023
Posty: 290

PostWysłany: Pią 3 Lut 2023, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko że jeśli nie zabezpieczy się odpowiednio smartfona, to w każdym momencie może on ulec zniszczeniu Ja czytałam o tym ostatnio w internecie i uważam, że to ważna rzecz. Na stronie https://zycieczestochowy.pl/jakie-etui-na-telefon-wybrac-by-miec-pewnosc-ze-nasze-urzadzenie-jest-bezpieczne-podpowiadamy/ opisane jest, jak dzisiaj można zabezpieczyć sprzęty. Co sądzicie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prosta
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Sro 8 Lut 2023, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsza zasada, nie kupuję już telefonu u operatora komórkowego, zawsze wychodzi drożej. Telefon komórkowy kupuję w sklepie, a później dopasowuję do niego ofertę. Aktualnie myślę nad najtańszym abonamentem komórkowym, jaki znalazłam w Otvarta https://otvarta.pl/. Możesz u nich liczyć na stałe IP, HD Voice i internet 5G, a poza tym kartę e-SIM.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Sro 15 Lut 2023, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to prawda, jeśli ktoś szuka dobrej oferty na sam abonament telefoniczny, bez urządzenia w zestawie ( tak jest korzystniej) to sieć Otvarta będzie najlepszym wyborem uśmiech wysoka jakość usług, niskie ceny abonamentów ( także na internet mobilny) a do tego umowa non limit.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Czw 16 Lut 2023, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Snapdragon jest to seria procesorów firmy Qualcomm, opartych na architekturze ARM. Procesory przeznaczone są dla urządzeń mobilnych. A jeśli interesuje cię ten temat, to polecam: https://foto-raj.pl/a,uzdl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fjakubowski
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Mar 2023
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 13 Mar 2023, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno wypuściłam własną aplikację na smartfony i jestem z tego bardzo dumna! Chciałabym jednak przetłumaczyć ją na angielski, czy możecie mi kogoś polecić, kto się tym zajmie?
_________________
tłumaczenia aplikacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group