Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

tort weselny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 618

PostWysłany: Sro 8 Wrz 2021, 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W trakcie przygotowań do mojego wesela skorzystaliśmy z usług firmy , którą polecił nam mój dobry znajomy. Zamówiliśmy u nich napis love oraz kilka innych akcesoriów na nasze wesele. Polecam zainteresowanym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ginamółł
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Paź 2021
Posty: 96

PostWysłany: Sro 6 Kwi 2022, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tort weselny to według mnie konieczność. My na te okazję zawiązaliśmy współpracę z Pracownią Cukierniczą Skotniki https://pracowniacukiernicza-krakow.pl/oferta/torty . Tak się składa, że to oni byli odpowiedzialni za smakowity i nietuzinkowy tort, będący główną atrakcją weselnego eventu. Ogromnych rozmiarów a przede wszystkim smaczny, trafił w gusta wszystkich gości!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xkristinaxbond
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Kwi 2022
Posty: 4

PostWysłany: Nie 22 Maj 2022, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, tort weselny to ważna część wakacji, na którą czekają wszyscy goście. A do jego wyboru należy podchodzić ostrożnie. Od siebie mogę doradzić cukiernię Tortownia, tutaj https://tortynabema.pl/ duży wybór tortów weselnych, można zamówić piękny i pyszny tort według unikalnej receptury.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
angelinajos
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 19

PostWysłany: Sro 10 Sie 2022, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkam w Katowicach i torty zamawiam w cukierni Hania https://cukiernia-hania.pl/ciasta-i-torty-katowice , co prawda nie mają bezpośrednio punktu w mieście, ale są w Gliwicach więc to nie jest duży problem, a warto nadłożyć trochę kilometrów, żeby mieć pewność, że wszystko będzie ok. Nie jestem jakimś smakoszem słodkich rzeczy, ale tort na urodziny musi być, a że mam sporą rodzinę to często jest okazja do zamawiania tortów i zawsze decyduję się na ich cukiernię. Do tej pory nie było żadnej wpadki więc jestem bardzo zadowolony, zwłaszcza że ceny też są ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arlettena
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Cze 2019
Posty: 230

PostWysłany: Pon 6 Lut 2023, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Torty z babeczek, czy małych monoporcji to super sprawa. W przeciwieństwie do tortu oszczędza się mnóstwo czasu na rozdawanie i krojenie. Poza tym mamy gwarancję, że każdy z gości otrzyma ładny i równy kawałek, bo niektóre torty podczas krojenia rozpadają się i porcje nie przypominają już tortu oczko

Dobrze byłoby na szczycie takiego tortu postawić łądną figurkę weselną:
https://sklep.polmarkus.com.pl/figurki-na-tort-weselny

Dzięki temu tort nabierze rzeczywiście weselnego charakteru:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Czw 29 Cze 2023, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zamówiliśmy gotowe paczki z ciastami w sukienki z której będziemy mieć tort i słodki stół. W takiej paczce będzie 5 kawałków różnego ciasta i po 3 ciasteczka (waga całościowo ok 900 gram).

Zerknijcie sobie również na stronę:
https://sklep.ekspertpoludnie.pl/naczynia-jednorazowe-a-ograniczenie-zuzycia-wody-korzysci-dla-srodowiska-i-twojego-biznesu

Jest tutaj kilka porad jakiego typu opakowania jednorazowe wybierać na wesele uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beahan.elody
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Lip 2023
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią 14 Lip 2023, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam tort śmietankowo-jagodowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
precious.schoen
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Paź 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 17 Paź 2023, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad innymi ciastami weselnymi. Warto zamawiać dodatkowe słodkości?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Sro 18 Paź 2023, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tace na ciasta i torty, opakowania plastikowe czy inne dostępne są na stronie https://www.ika-albrecht.pl/kategoria/widelce/149 polecam sprawdzić i zapoznać się z całą oferta tego sklepu. Mają dobre produkty i jeszcze lepsze ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tatjanna
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Sty 2024
Posty: 10

PostWysłany: Pon 29 Sty 2024, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku, postawiłam na klasyczny tort weselny, ale z pewnym twistem - wybraliśmy różne smaki na każdym piętrze, aby zadowolić różnorodne gusta gości.

Warto również, aby skonsultować się z cukiernikiem i dopasować wygląd i smak tortu do ogólnego stylu wesela. To moment, który zostaje uwieczniony na zdjęciach, więc warto, aby tort był zarówno smaczny, jak i pięknie prezentujący się na zdjęciach.
_________________
Więcej o mnie na Carrd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36
Strona 36 z 36

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group