Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Badania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 67, 68, 69, 70, 71  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 421

PostWysłany: Pon 26 Gru 2022, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę profesjonalnego kardiolog prywatnie z Warszawy, który w ofercie swoich usług posiada m.in. badania echa serca. Warto korzystać z usług specjalistów, zwłaszcza w przypadku spraw związanych ze zdrowiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kotek2
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lis 2022
Posty: 17

PostWysłany: Wto 17 Sty 2023, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednym z kluczowych badań na pewno będą tutaj badania prenatalne, moim zdaniem bez tego ani rusz. Warto wiedzieć czy dziecko nie jest obciążone żadnymi chorobami genetycznymi. Tutaj z pomocą na pewno przyjdzie dr Wioletta Rozmus-Warcholińska, babka jest ponoć najlepsza w tym temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Czw 19 Sty 2023, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci warto korzystać z badania usg jamy brzusznej w sprawdzonym miejscu. Myślę że warto w tym temacie wybrać się do https://gastromed.info/usg-jamy-brzusznej-u-dzieci/. Posiadają tam niezwykle sympatyczne i właściwe podejście co zwłaszcza dzieciom pozwala uniknąć niepotrzebnego stresu przed badaniem. Poza tradycyjnymi badaniami diagnostycznymi stosują innowacyjne rozwiązania tj. kapsułka endoskopowa i gastroskopia bezstresowa. To miejsce jest na prawdę godne polecenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartek131
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sie 2021
Posty: 164

PostWysłany: Nie 22 Sty 2023, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeglądałem różne portale informacyjne i natrafiłem na bardzo interesujący artykuł na temat niepewność pomiaru . Czy wiecie jak obliczyć niepewność pomiaru badań i dlaczego obliczanie niepewności pomiaru ma znaczenie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
bella91
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Gru 2021
Posty: 75

PostWysłany: Czw 26 Sty 2023, 8:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie test nipt warszawa. to badanie pozwoli na dokładne sprawdzenie czy dziecko jest obciążone chorobami genetycznymi. Wystarczy próbka krwi mamy i nie ma ryzyka poronienia. Ja chyba się zapisze na to badanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1043

PostWysłany: Czw 26 Sty 2023, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama ostatnio zastanawiałam się, gdzie mogłabym wykonać badanie rezonansu magnetycznego mojego kolana, bo chyba zaczyna dziać się z nim coś niedobrego. Koleżanka podpowiedziała mi, żebym w wolnej chwili skontaktowała się z CM Gamma w Warszawie na ul Broniewskiego 3 ponieważ oni mają spore doświadczenie tego typu leczeniu, więc na pewno będą w stanie odpowiednio się mną zająć. Dajcie znać, czy wy kiedykolwiek korzystaliście może z ich usług
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiera22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 565

PostWysłany: Czw 26 Sty 2023, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o badania okulistyczne i zakup soczewek czy okularów to śmiało możesz się udać tutaj https://okulista-strzodowie.pl/ Jest to sprawdzony gabinet z doświadczoną kadrą i dużym wyborem produktów. Na pewno nie zawiodą twoich oczekiwań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Czw 26 Sty 2023, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy są tutaj osoby, które mają problem z jelitami grubymi lub odbytem? Zdecydowanie chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę profesjonalnego i nowoczesnego proktolog .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Romek44
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sty 2023
Posty: 290

PostWysłany: Pią 3 Lut 2023, 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalna sprawa. Włąśnie dlatego ja wychodzę z założenia, że każy powinien świadomie podejmować poszczególne decyzje dotyczące własnego życia. Na stronie https://www.spirulina.pl/artykuly/potrzebujesz-szybko-tabletki-dzien-po-uzyskaj-recepte-online-w-kilka-minut.html czytałem więcej o realizacji recept. Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 13 Lut 2023, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem badanie usg to zbyt mało aby określić przyczynę problemu. Dużo lepszym rozwiązaniem będzie tomograf albo rezonans. Dlatego polecam Wam rzucić okiem na rezonans magnetyczny ceny warszawa: https://voxel.pl/lokalizacja/warszawa-koszykowa/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 67, 68, 69, 70, 71  Następny
Strona 68 z 71

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group